Do Pani GrejSowy

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Do Pani GrejSowy

Postprzez zuzanna6 So, 21.06.2014 19:23

Szanowna Pani, wywołała mnie Pani, więc odpisuję, żeby nie być niegrzeczną, ale nie wiem, czy wypada nam dyskutować w korespondencji Pani Krystyny.
Widzę, że kierują Panią wielkie emocje, ale takie dyskusje to chyba nie tu ... zawsze też może Pani założyć partię.
Napisałam do Pani Krystyny, a nie, z całym szacunkiem, do Pani, nie znam Pani, nie lubię dyskutować z osobami nieznanymi i jeszcze przez monitor komputera, przykro mi.

Tak, napisałam szczerze do Pani Krystyny Jandy, bo jest mądrą, inteligentną osobą, wspaniałą matką, aktorką, bardzo dobrym człowiekiem. JEJ zdanie jest dla mnie ważne. Jestem dumna, że to właśnie Pani Krystyna została Człowiekiem Wolności. Chciałabym mieć taki intelekt, taką mądrość życiową, taki talent, taka urodę, tyle sukcesów. Ja kocham ludzi mądrych i chylę czoła przed Panią Krystyną. Można mieć oczywiście inne zdanie, ale zatem nie rozumiem, co Pani robi na tym forum. Z całym szacunkiem, ale jest tylu wszędzie dyskutantów politycznych ...

Tak, napisałam szczerze do Pani Krystyny, bo jest mi smutno. Tak, to moja Polska, moi politycy ... i tyle, nie chodzę na wiece, tylko na wybory. Szanuję innych poglądy, a ja mam takie jak napisałam wcześniej i tyle. Nie widzę potrzeby dyskutowania z Panią tutaj właśnie.

Serdecznie pozdrawiam. Zuzanna
Choć już życia psia mać popołudnie
Jest cudnie, jest cudnie...
M.U.
zuzanna6
 
Posty: 192
Dołączył(a): Śr, 18.02.2009 17:10

Re: Do Pani GrejSowy

Postprzez Krystyna Janda N, 22.06.2014 09:32

Chodzenie na wybory, płacenie podatków i orientowanie się w miarę rozsądne w tym co się zdarza i dzieje oraz reagowanie na to, to obowiązek obywatelski. I ja go spełniam , ale fanatyzmu, nadmiernych emocji i niedemokratycznych poglądów nie lubię. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja