Gratuluje wspanialej nagrody!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Gratuluje wspanialej nagrody!

Postprzez Brzoza Pn, 02.06.2014 09:51

Wczoraj akurat bylam z kolezanka w Teatrze POLONIA na spektaklu "Danuta W.". Laureatka nagrody CZŁOWIEK WOLNOŚCI w kategorii KULTURA czyli Krystyna Janda opowiadajac slowami pani Wałęsowej historie jej zycia bardzo nas wzruszyla... Naprawde slyszalam na widowni pociaganie nosem i tamowanie lez wielu osob, sama tez mialam oczy dziwnie wilgotne... Dokumentalne zdjecia i filmy ilustrujace tamte lata przypomnialy jaka dluga droge przeszlismy, jak wiele sie zmienilo, jak Polska wyglada dzis a jak wygladala wtedy.
Dziekujemy panstwu Wałęsom (bo Lech mogl dzialac, gdyz w domu dawala sobie rade z 8 dzieci i problemami jego dzielna zona Danuta), dziekujemy tez Krystynie Jandzie za wszystkie wzruszenia i przezycia, jakich nam dostarczala przez minione 25 lat i wciaz nas porusza. Wielkie dzieki i gratulacje za wygranie w tym plebiscycie, to rodacy tak zdecydowali, wiec jest to bardzo wazne, najwazniejsze glosowanie, jak w wyborach. Miara poparcia dla Pani :-)
Napelnij serce miloscia, pluca swiezym powietrzem a glowe dobrymi myslami. Bo zycie jest piekne!
:-)
Avatar użytkownika
Brzoza
 
Posty: 409
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 22:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gratuluje wspanialej nagrody!

Postprzez Krystyna Janda Wt, 03.06.2014 08:17

Och, tak mi miło! Pani Brzozo, dziękuję. Ten spektakl mnie uratował od tamtych nerwów. Spokojnie sobie grałam i było mi dobrze. To rzeczywiście nadzwyczajne wyróżnienie. Dziękuję i serdeczności wysyłam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja