Warto czekać

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Warto czekać

Postprzez Szymich So, 21.12.2013 09:48

Pani Krystyno, marzyła mi się kiedyś "Biała bluzka" i proszę, była! Nie w całości, ale taka "składana" forma koncertu bardzo mi się podobała. Można było się w tych piosenkach przejrzeć jak w lustrze. Rodzimy się, tańczymy jak wariatki, marzymy o wielkim sukcesie, albo o prawdziwej miłości. Potem zakręt, a za nim albo spełnienie, albo kolejny wiraż... Jak w życiu. Stajemy się inspiracją dla poetów, albo umawiamy się z Johnym um halb vier, jak nie jesteśmy leniwe, oczywiście.
Słodko, gorzko, nostalgicznie, pięknie. Taki świąteczny prezent z mężem sobie zrobiliśmy. Znowu w czwartym rzędzie, ale za to na samym brzegu, mogłam siedzieć wygodnie jak królowa, Wiktoria, zakładając nogę na nogę. Chociaż królowe chyba tak nie siadają.
Dziękuję za wspaniały wieczór i życzę spokoju świątecznego, a potem samych słonecznych dni, z lekkim grzmotem od czasu do czasu, dla orzeźwienia.
Serdeczne pozdrowienia z Gdańska, Anita.
Szymich
 
Posty: 13
Dołączył(a): So, 01.12.2012 11:10

Re: Warto czekać

Postprzez Krystyna Janda So, 21.12.2013 10:44

Miła Pani, mili Państwo, bardzo mi miło że mogliśmy ten przedświąteczny wieczór spędzić razem. Składam najlepsze życzenia Państwu. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron