32 Omdlenia, Boska, Danuta W. - KRAKÓW 2013

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

32 Omdlenia, Boska, Danuta W. - KRAKÓW 2013

Postprzez Joanna B. Wt, 17.12.2013 14:19

Szanowna Pani Krystyno,
Wiem, że to takie płytkie, ale już od wielu tygodni chciałam bardzo napisać do Pani, z nadzieją, że może Pani przeczyta (w wolnej chwili). Jestem mieszkanką Krakowa i w tym roku miałam przyjemność uczestniczyć w trzech Pani spektaklach w Krakowie. Wszyscy znajomi śmieją się ze mnie, że ganiam za Panią, ale to prawda. Jest tego jedna główna przyczyna, jest Pani dla mnie takim światełkiem w ciemnym na razie tunelu. Pani postawa pomaga mi przetrwać nieraz trudne chwile związane z depresją, bezsennością...Jestem młodą osobą, mam wspaniałą rodzinę, dziecko, ale wciąż coś się nie układa, we mnie, wewnętrznie. I kiedy tylko jestem na Pani spektaklu, to czuję, że dla takich chwil warto żyć, naprawdę warto.
Wczorajsze 32 Omdlenia były wspaniałe, miałam miejsce w I rzędzie i było to dla mnie ogromne przeżycie, za co Pani serdecznie dziękuję!
Z wyrazami ogromnej wdzięczności...
Joanna
Joanna B.
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 09.08.2013 11:54

Re: 32 Omdlenia, Boska, Danuta W. - KRAKÓW 2013

Postprzez Krystyna Janda Cz, 19.12.2013 00:07

Ach Pani Joanno. Nie układa się we mnie - to coś co znam. Serdecznie Panią pozdrawiam i miło mi że Pani tak odbiera nasze spektakle. serdecznie, serdecznie pozdrawiam. Życzę harmonii i ułożenia, choć wiem ze to trudne.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja