spełnione niedzielne marzenie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

spełnione niedzielne marzenie

Postprzez Panna K. N, 01.12.2013 18:15

Tak, Pani Krystyno! Książki, które Pani podpisała były moje. Bardzo dziękuję!

Dziękuję również za "Pana Jowialskiego" zagranego w Krośnie. To było piękne zakończenie Krośnieńskich Spotkań Teatralnych! Zobaczyłam oba spektakle. Cudownie się rozbawiłam! Fredro znów zaskoczył mnie swoim spostrzegawczym okiem i celnością swoich uwag. Publiczność również była zachwycona, towarzystwo dyskutowało jeszcze w szatni, w holu, po wyjściu.. Przyjemnie słuchało się tych po spektaklowych rozmów! Myślę, że wszyscy tutaj czujemy sentyment do twórczości Fredry. Chodzimy ulicami, po których i on kiedyś chodził, mieszkamy obok Zamku, o którym pisał w "Zemście".. Nic więc dziwnego, że z taka radością oglądaliśmy również "Pana Jowialskiego". Dziękuję za ten spektakl, za wszystkie nieprzewidziane w scenariuszu sceny (cudowne!), za płacz ze śmiechu, za odkrycie na nowo talentu Pana Malajkata i za podwójnie przeżyty wieczór z Państwem.

Serdecznie pozdrawiam
Kamila
Avatar użytkownika
Panna K.
 
Posty: 16
Dołączył(a): Śr, 14.11.2012 13:23

Re: spełnione niedzielne marzenie

Postprzez Krystyna Janda Pn, 02.12.2013 18:56

Bardzo nam miło. Myślę że Fredro tak traktowany, z miłością ale i dezynwolturą wraca do nas na nowo. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron