wywiad w tok fm

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

wywiad w tok fm

Postprzez mariusz w. Pt, 26.07.2013 21:58

Dobry wieczor,
Ja tez z przyjemnoscia posluchalem pani wywiadu i z checia wyraze swoje zdanie na temat ''standing ovation'': otoz nie podobaja mi sie te warszawskie zwyczaje, ze najpierw sie siedzi, a przy drugim badz trzecim wyjsciu publika raczy podniesc tyłeczki.
Albo ci sie podoba albo nie czlowieku
Wstań po ''opadnieciu kurtyny'' albo nie wstawaj w ogole, a nie takie trzymanie w napięciu aktora, podobalo sie czy sie nie podobalo, i jak bardzo ...
To standing ovation ma wynikac z radosci, entuzjazmu, zywiołowosci, a nie - bo ''wypadaloby wstac'' bo wielcy aktorzy dzisiaj zagrali ...

A inna sprawa, ze pani sie kamufluje w tym wywiadzie tok fm, jak to pani jest obojetne i pani wcale nie zależy na tym Standing, bo widzialem nie raz i nie dwa jak sie zmieniała mimika na pani twarzy jak widzowie sie podniesli przy trzecim uklonie, albo jaką pani miala minę jak nie wstali w ogole.
TO MA ZNACZENIE. nie kupuje tego, ze nie ma znaczenia.
Sorry ze piszę tak otwarcie, ale chcialem przekazać jak to widzę z krzesła widowni.
serdecznie pozdrawiam, Mariusz W.
mariusz w.
 
Posty: 20
Dołączył(a): Śr, 26.06.2013 00:21

Re: wywiad w tok fm

Postprzez Krystyna Janda So, 27.07.2013 10:24

Nie am znaczenia?? Ma wielkie znaczenie, coś Pan źle zrozumiał albo ja nieprecyzyjnie się wyraziłam. Ma ogromne znaczenie, byle nie było wymuszone. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja