Och Pani Krystyno, ale dała Pani dziś czadu...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Och Pani Krystyno, ale dała Pani dziś czadu...

Postprzez Cezaryna N, 23.06.2013 23:11

Jeżeli Pani nie znudził jeszcze ten temat- ja także chciałabym opowiedzieć o Białej bluzce, dzisiejszowieczornej .
Oglądałam spektakl kilkakrotnie, ale dziś w teatrze towarzyszył mi mój syn osobisty, dwudziestolatek, a przewodnia myśl wieczoru to : niech się Młody edukuje...
No to obejrzał, no to wysłuchał, no to powiedział, że: Dała Pani czadu!!! I powiedział, że: Respect ! / tego tłumaczyć chyba nie muszę/.
Proszę mi wierzyć, że w ustach młodego człowieka takie słowa znaczą wiele ( uśmiech ).
A i ja zastanawiam się, jak možna tak " zawładnąć " widownią "?
Jak, grając rzecz prawie milion razy ( uśmiech ) - z taką ekspresją i prawdą / czy to tylko warsztat ? /- przekazać emocje ? !
I albo dziś było bardzo, bardzo ok, albo ja....Ale skąd w takim razie, po spektaklu, te brawa na stojąco ? !
Jeszcze tylko pytanie mam w imieniu potomka : skąd taki, zapewne nieprzypadkowy, dobór materiałów video, ukazujących się w tle niektórych piosenek ? I jak zwykle świetne Orszaki, dworaki - to już moja opinia jest.
Pozdrawiam więc . Proszę jutro z uśmiechem powitać nas w Iluzjonie, a ja z przyjemnością obejrzę Tatarak, a potem posłucham, co Pani ciekawego powie...( uśmiech wielki ).
Do zobaczenia.
Grażyna z Zoliborza
Cezaryna
 
Posty: 36
Dołączył(a): N, 10.03.2013 14:07

Re: Och Pani Krystyno, ale dała Pani dziś czadu...

Postprzez Krystyna Janda Pn, 24.06.2013 04:50

Dziękuję bardzo i dziękuję młodemu człowiekowi. Materiały to dzieło reżysera spektaklu pani Umer i jej decyzje , także montażowe. W teatrze jednak nic nie jest przypadkowe, w każdym razie w naszych teatrach. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron