Iluzjon

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Iluzjon

Postprzez Paulina Śr, 12.06.2013 18:58

Witam Pani Krystyno!
Fantastyczny pomysł z tym przeglądem filmów z Pani udziałem w kinie Iluzjon. Wg mnie powinno sie to odbyć rownież w innych miastach. Na pewno byłoby mnóstwo chętnych żeby obejrzeć te filmy zwłaszcza, ze wiele z nich jest nie dostępnych ogólnie. Jakiś czas temu miałam możliwość zobaczenia na dużym ekranie filmów które swoje pokazy premierowe miały baardzo dawno, byly to: Popiol i Diament oraz Rekopis znaleziony w Saragossie - klasyka polskiego kina. Muszę przyznać, ze było to bardzo ciekawe doświadczenie, takie przerzucenie sie ze współczesnego kina... Jest tak dużo świetnych, zapomnianych, starszych filmów, szkoda ze nie są popularne takie cykle przypominające te pozycje. Dotyczy to rownież filmów zagranicznych. Pamietam, ze kiedyś, bardzo dawno byłam na pokazie filmu Casablanca i to rownież był rarytas bo niezbyt często pojawia sie taka pozycja w repertuarze kina.
Pozdrawiam serdecznie
Paulina
Paulina
 
Posty: 26
Dołączył(a): N, 07.11.2010 09:35

Re: Iluzjon

Postprzez Krystyna Janda Pt, 14.06.2013 22:26

Żałuję ze nie można było ściągnąć filmów francuskich niemieckich i szwajcarskich. Szczególnie tych za które mam nagrody. pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja