***

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

***

Postprzez aanna N, 09.06.2013 08:26

20 lat temu myślałam, że będę uczyła w wiejskiej szkole, na komputerze rysowałam kreski, podając współrzędne e-F-ami, nie przychodziło mi do głowy, że będę mogła kontaktować się jakkolwiek z kimkolwiek z "telewizji" - z kina, bo w moim przypadku rzadziej z teatru, prędzej z opery - tylko ze względu na lokalizację, czyli warunki fizyczne.
Za chwilę przekonałam się, że jest myszka do komputera wszystko jest łatwe, szkoły na wsi zlikwidowali, znalezienie pracy wydawało mi się cudem, byłam w ciąży, nawet nie rozniosłam podań. Urodziłam dziecko, które było uniwersytetem, a praca zadzwoniła, znając moje nazwisko, co jest dalej zagadką i ciągle nic nie jest łatwe.
Teatr jest dla mnie cudem. Kultura płynie z radiowej Dwójki - tak to wygląda. Ja mogę tu pisać i mieć szczerą nadzieję na odczytanie.
Byłam taka młoda, że dzisiaj sama sobie wydaję się dzieckiem. Dzisiaj walczę o twarz, co nie wiąże się z chirurgią plastyczną.
Skojarzyłam te zdjęcia dla mnie samej zadziwiająco z dziewczyną, która wygrała Top model, widziałam właściwie tylko to, takie zdjęcie pełne energii, z zaczesanymi do tyłu, mokrymi włosami. Jakaś energia - mówiłam, że głupie, bardzo Panią przepraszam.
20 lat temu świat był inny, na studia trzeba było zdać - teraz walczy się o ucznia...
A ja walczę o każdą, moim zdaniem wartościową myśl, jakąkolwiek wartość.
Pozdrawiam serdecznie
a
aanna
 
Posty: 110
Dołączył(a): Śr, 25.01.2006 11:20
Lokalizacja: z osiedla

Re: ***

Postprzez Krystyna Janda N, 09.06.2013 14:40

Życzę powodzenia, harmonii wewnętrznej i poczucia zadowolenia z życia i siebie. Pozdrawiam Anią serdecznie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja