Spotkanie?

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Spotkanie?

Postprzez Ewa555e Śr, 05.06.2013 06:54

Dzień dobry,

Pani Krystyno, czy to nie jest pomyłka, że w piątek o godz. 19.00 gra Pani w teatrze Danutę W., a o godz. 21.00 ma Pani spotkanie na Festiwalu Otwarte Ogrody 2013 w Milanówku? Zdąży Pani dojechać? Danuta W. kończy się o godz. 22,00 a dojazd trwa min.30 minut. Trochę ciężko będzie zdążyć. Być może jest to tylko spotkanie w formie przedstawienia teatru w Pani reżyserii „Heda Gabler”, a nie realne pogaduszki. Chętni na spotkanie z Panią mogą różnie rozumieć tę zapowiedź, a różnica między projekcją a spotkaniem „face to face” jest dość duża. Jaka jest zatem prawda Pani Krystyno?

"Festiwal Otwarte Ogrody 2013

Program

7 czerwca

16.00 – 20.00 „Ogród w obrazie – obraz w ogrodzie”.
Wystawa malarstwa Emilii Dąb. Obrazy wielkoformatowe przedstawiające kwiaty inspirowane metodą wycinanki.
Organizator: Emilia Dąb
Miejsce: ul. Leśny Ślad 18

19.00 Uroczyste Otwarcie Festiwalu. Koncert piosenki autorskiej Roberta Kasprzyckiego pt. „Dzień, chwila, moment”.
Organizator: Milanowskie Centrum Kultury
Miejsce: Willa „Borówka”, ul. Królowej Jadwigi 5

21.00 Obchody 100 lecia willi „Emanów”
Spotkanie z Krystyną Jandą, niespodzianka dla gości. :?:
22.00 Projekcja Teatru TVP w reż. Krystyny Jandy pt. „Heda Gabler”, nagranego we wnętrzach willi.
Wystawa tematyczna pt. „100 lecia willi Emanów”
Organizator: Bożena i Maciej Utrata, Stowarzyszenie „Milanówek Dziś i Jutro”
Miejsce: ul. Mickiewicza 4".


Pozdrawiam serdecznie, Ewa
"Z życiem jak ze sztuką w teatrze: ważne nie jak długo trwa, ale jak zagrana". Seneka Młodszy
Avatar użytkownika
Ewa555e
 
Posty: 66
Dołączył(a): Pt, 06.01.2012 16:48
Lokalizacja: Milanówek

Re: Spotkanie?

Postprzez Krystyna Janda Śr, 05.06.2013 08:12

Projekcja spektaklu Teatru Tv, spektaklu który nakręciłam właśnie w tej, jednej z najpiękniejszych willi w Milanówku, zaczyna się o 21:00 trwa około półtorej godziny, a ja dojeżdżam zaraz po moim spektaklu teatralnym. Będę 22;30 na pewno. Pozdrawiam i dziękuję za czujność. To mnie prawdziwie zdumiewa i zachwyca.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja