och ... rocznica ...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

och ... rocznica ...

Postprzez ambasada Wt, 04.06.2013 21:31

wiedzialam ze dzisiaj jest jakis wazny dzien, jakas wazna data i tak caly dzien chodzilam i sie zastanawiałam co to dzisiaj jest ...
no i weszłam na Pani profil fb i zobaczyłam ...!
Obrazek
czy to Pani prowadzi tę stronę na fb? pojawiło się także w tle zdjęcie ze zmierzchu ...
calkiem inny klimat w porównaniu z Pani stroną internetową, dlatego od dłuższego czasu zastanawiałam się czy to Pani, czy administrator facebookowy ...
pozdrawiam białobluzkowo ...
'... memu cialu wystarczy 36.6, mojej duszy potrzeba znacznie wiecej ...'
ambasada
 
Posty: 150
Dołączył(a): Pn, 21.11.2011 03:05

Re: och ... rocznica ...

Postprzez Krystyna Janda Śr, 05.06.2013 08:09

Nie moją strona fb jest prowadzona przez Alicję Przerazińską , która przyjęła tę stronę od kogoś kto ja założył i wyjechał z Polski. Alicja skończyła warszawski WOT, jest w Fundacji od samego początku, jako studentka najpierw była jakiś czas bileterką, potem producentka , budowała -remontowała z moją córka Och-Teatr i tam w Ochu dziś jest producentką między innymi Białej bluzki, Weekendu z R. Trzeba zabić straszą panią czy Zemsty, robi duże, trudne produkcje, prowadzi te spektakle i zbiera towarzystwo do kupy i stawia do pionu, radzi sobie z tym perfekcyjnie, przy okazji będąc oparciem dla wielu zagubionych i zakręconych. Zajmuje się wynajmami, jest naszą wielką przyjaciółką i przeszła z nami wiele, wiele...ten fb to Jej inicjatywa i bardzo jestem Jej za to wdzięczna. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja