kryzys

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

kryzys

Postprzez teatr Pn, 03.06.2013 15:35

Oni tak przyzwyczaili się do jakiejś „wyjątkowości”, szoków, świąt, niedziel, akcji , negliżu, samospaleń w kulturze. Zwykły, dobry teatr opowieści o ludziach i zdarzeniach im być może już nie wystarczy? A konkurencja na rynku nieuczciwa. Bilety w niektórych teatrach państwowych kosztują już mniej niż paczka papierosów, a co jakiś czas, pojawiają się akcje typu „teatr za złotówkę!”


Pani Krystyno, to przez kryzys.
byly negliże, szoki, akcje i samospalenia a jednak ... coraz mniej ludzi moze sobie pozwolic na przyjemnosc jaka jest Teatr.

coraz wiecej ludzi ledwo wiąże koniec z końcem. ja wiem ze Pani ma na codzien kontakt z grubymi rybami, ale tuż za rogiem życie nie wygląda niestety już tak różowo.

I mój wpis nie jest w żadnym odcieniu złośliwy, po prostu napisałem do Pani moje obserwacje z zewnątrz, chciałem napisać szczerze.

pozdrawiam, Paweł.
teatr
 
Posty: 20
Dołączył(a): N, 03.03.2013 12:22

Re: kryzys

Postprzez Krystyna Janda Pn, 03.06.2013 16:01

No cóż, w naszych teatrach można kupić oprócz biletów po 90 lub 100 złotych bilety i za 30 nie mówiąc o wejściówkach, jeśli teatr komuś potrzebny to w nim będzie.Odsyłam do naszego cennika na stronach teatrów. Na placu Konstytucji i na Grójeckiej gramy teatr uliczny, za darmo, naprawdę niezłe pozycje. Ja osobiście nie lubię jak bilety na mnie są w cenie piwa, jak to się niektórym organizatorom udaje . . . Kłaniam się .
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja