Kilka słów...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Kilka słów...

Postprzez bear N, 07.04.2013 19:46

Pani Krystyno, jestem od dawien dawna Pani wielkim i oddanym fanem. Szczęśliwie „obsesją” na Pani punkcie zaraziłem swoją żonkę, gdzie np. dziś przez większość dnia oglądaliśmy Panią na małym ekranie w takich projektach jak „Kuchnia Polska”, „Przesłuchanie”, „Człowiek z żelaza” czy „Kochankowie mojej mamy”. Jestem pod wielkim wrażeniem Pani wrażliwości, umiejętności wyrażania emocji, wspaniałej gry, oraz przemycania cząstki siebie na ekran. To właśnie Pani cechy osobowości powodują, że potrafi Pani wcielić się w bardzo trudne psychologicznie postacie. Niektóre dzieła to swoiste studia przypadku, psychologiczna analiza, przekaz trudny, ciężki ale jakże prawdziwy. Jest Pani dla mnie najwybitniejszym aktorem, wielką postacią i nieocenioną osobowością. Niedawno była Pani w naszym mieście Tarnowie, mam nadzieję, że przyjedzie Pani jeszcze kiedyś do naszego teatru. Mam nadzieję, że kiedyś zaistnieje chwila w której będę mógł z Panią porozmawiać, zdobyć autograf. Dziękuje za odczucia i to co pozosatalo w mym sercu. Dominik.
bear
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 07.04.2013 19:28

Re: Kilka słów...

Postprzez Krystyna Janda Pn, 08.04.2013 01:11

Panie Dominiku serdecznie pozdrawiam i Pana i Żonę, bardzo mi miło , do zobaczenia w Tarnowie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja