Pytania dwa

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pytania dwa

Postprzez Krystyna Granda Cz, 04.04.2013 10:29

Szanowna Pani Krystyno,
Obejrzałam z zainteresowaniem "Drugie śniadanie mistrzów" z Pani udziałem. Pani luz, inteligencja, poczucie humoru, mądrość życiowa - powalają mnie nieustannie na oba kolana.
Wyglądała Pani pięknie, olśniewająco - jak ja bardzo zazdroszczę Pani urody i klasy!
Mam dwa pytania, może zbyt niestosowne, ale cóż - kto nie ryzykuje, ten nie osiąga sukcesu, jak mawiał Kant.
1. Jakiej marki jest torebka, którą miała Pani tego dnia? Prześliczna! Gdzie ją można kupić?
2. Aż raziła po oczach biel i piękno Pani zębów - domyślam się, że je Pani sobie wybieliła - jaką metodą można uzyskać aż tak powalający efekt?
Jeśli Panią uraziłam powyższymi pytaniami - przepraszam, nie miałam takiej intencji.
Z ukłonami oraz pozdrowieniami,
Krysia
Avatar użytkownika
Krystyna Granda
 
Posty: 21
Dołączył(a): N, 03.06.2012 16:12

Re: Pytania dwa

Postprzez Krystyna Janda Cz, 04.04.2013 14:42

Torebka? Nie miałam torebki w studio moim zdaniem. A zęby czyszczę i wybielam rutynowo co najmniej raz na pół roku w zakładach dentystycznych. Jest to rutynowe wybielanie ogólnie dostępnymi technologiami. Wszystko razem trwa około 4 godzin. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja