Rodzić po ludzku

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Rodzić po ludzku

Postprzez trojden N, 24.03.2013 20:03

Szanowna Pani Dyrektor,

Pamiętam jak przed laty czytała Pani Dyrektor listy kobiet, które przeżyły w trakcie porodów gehennę w polskich szpitalach. Przypomniało mi się to, gdy w ostatnim wpisie wspomniała Pani o ustawodawcy. Była Pani Dyrektor ostatnio na spotkaniu u strażnika procesu legislacyjnego. Czy wśród kurtuazyjnych uśmiechów zapytała Pani o los owych kobiet walczących własnym ciałem o to, by móc dłużej pobyć z własnym dzieckiem?
Mamy Polskę wolnego słowa, taką w której sąd jednym podpisem każe z dnia na dzień zmienić tytuł tygodnika nieprzychylnego władzy. Od paru dni, gdy mijam Hotel Polonia przy Alejach Jerozolimskich zastanawiam się kto kogo pozwie-oni Panią Dyrektor, czy na odwrót. Serdeczne pozdrowienia, jestem szczęśliwym posiadaczem biletów (1 rząd!) na kwietniowe "32 omdlenia". Piotr.
trojden
 
Posty: 45
Dołączył(a): Wt, 05.06.2012 20:32

Re: Rodzić po ludzku

Postprzez Krystyna Janda Pn, 25.03.2013 22:19

Nie zapytałam, bo byłam tam w sprawie Syrii, zaproszona przez panią Janinę Ochojską o trwanie przy Niej w tej sprawie, nie uważałam więc za stosowne w związku z tym, mówić na jakikolwiek inny temat. Pozdrawiam i miłych Omdleń życzę.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja