Och p. Krystyno, p. Krystyno...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Och p. Krystyno, p. Krystyno...

Postprzez Cezaryna So, 16.03.2013 23:25

Coś mnie się wydaje, że ostatnio zbyt często, mówiąc kolokwialnie, głowę p.zawracam. Pewnie z nadmiaru czasu wolnego, gdyż zachorowawszy przypadkowo - postanowiłam
" wyleżeć " to świństwo, coby ewentualnym konsekwencjom zapobiec.
I tak od dni trzech żyję sobie właściwie w wirtualnym świecie, nie odrywając nosa od iPada. I tak też od trzech dni słyszę od domowników, żebym się " ogarnęła " i coś w końcu konstruktywnego zrobiła.
No to zrobiłam, wymyśliłam znaczy...
Otóż Szanowna Pani Krystyno: chciałabym fotel na widowni (czy jest jeszcze jakiś wolny? ) " nabyć " na własność?, w leasing wziąć?, na jakiś wskazany okres "wypożyczyć"? ! Taki fajńy prezent chcę sobie sprawić na kolejne " okrągłe" urodziny :). Często u Pani w teatrze bywam i fajnie byłoby usiąść na " swoim" miejscu :)))
I nie jest to - zapewniam ! - megalomania z mojej strony żadna, od dawna bowiem nosiłam się z zamiarem zaakcentowania tego dobrego, przyjaznego, wiele znaczącego dla mnie miejsca !!!
Do kogo mam się zwrócić w tej sprawie? - proszę łaskawie podpowiedzieć.
A tak w ogóle - jak Pani postrzega mój zamysł ?

A jak Szanowna Mama? Zdrowieje - mniemam :)))
Uściski.
Grażyna z Źoliborza.
Cezaryna
 
Posty: 36
Dołączył(a): N, 10.03.2013 14:07

Re: Och p. Krystyno, p. Krystyno...

Postprzez Krystyna Janda Pn, 18.03.2013 19:25

Bardzo mi miło , niestety wszystkie fmotele są kupione . Ta "akcja" się skończyła. Serdecznie zapraszamy tak w ogóle. Na naszych salach z kazdego miejsca dobrze widać. Jeśli chodzi o słyszenie , zdecy
Dowanie dalsze miejsca w Och-Teatrze na wszystkich rzeczach muzycznych są korzystniejsze. Ukłony. Słodkie wyleżenie, bardzo i mnie by się przydało. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja