i ja się dopiszę..

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

i ja się dopiszę..

Postprzez Inka Wt, 05.03.2013 14:56

Droga Aktorko !

Wstyd mi za Wałęsę. Okropnie ! Co za okropna wypowiedź. O K R O P NA. Nigdy nie wiemy co nas w życiu spotka. Jakie okaże się własne dziecko.
Nigdy tu o tym nie wspomiałam, ale teraz napiszę : dla Wałęsy pewnie i moja córka musiałaby siedzieć "za murem" !! Albo nigdy do parlementu nie zostać wybrana !
W 1998 roku przeszła w Gdańsku udaną operację płci. Była chłopcem (mężczyzną). Ma doktorat polsko-fracuski, zna biegle i framcuski i angielski, obecnie jest w Stanach, na kontrakcie w jednym z uniwersytetów (z tzw."ligi bluszczowej", czyli najstarszych, najlepszych).
Obecnie, po 4 latach, NIKT kto jej wcześniej nie znał - nie poznałby, że "kobiecość" otrzymała w drodze operacji.
Jedyne o co się z mężem baliśmy - to to, że po operacji mogą być komplikacje (nie ma), albo że środowisko akademickie różnie moze zareagować. Obawy były niepotrzbne. Studenci przyjęli wszystko bez zdziwienia, naturalnie, a współpracownicy - pogodnie i z sympatią.
Bardzo ja kochamy, jest inteligentna, oczytana, uwielbia teatr. Ma szerokie zainteresowania - myślę, że posłanka byłaby z niej świetna.
Ale nie dla Wałęsy !
Ja wiem, ze Pani bardzo polubiła Jego żonę, pewnie i samego Wałęsę - ale dał PLAMĘ nie licującą z powagą kogoś, kto otrzymał Nagrodę Nobla !!
Jestem tu częstym gościem, załączałam od CÓRKI pozdrowienia dla Pani, bo szalenie ceni sobie Pani aktorstwo.

Pozdrawiam. Smutna MATKA.
Inka
 
Posty: 176
Dołączył(a): Śr, 09.03.2011 16:55

Re: i ja się dopiszę..

Postprzez Krystyna Janda Wt, 05.03.2013 15:44

Bardzo dziękuję za list, pozdrawiam Państwa serdecznie. Spokoju i szczęścia życzę. Uśmiechu także.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja