Ranny ptaszek ...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Ranny ptaszek ...

Postprzez Ewa555e N, 24.02.2013 22:25

Dobry wieczór Pani Krystyno,

dołączam się do odpowiedzi na pytanie odnośnie godzin spektakli. Osobiście jestem osobą, która żyje w dzień a wczesnym wieczorem jest już nieprzytomna. Jestem po prostu "skowronkiem". Dlatego też preferuję godziny wcześniejsze na spektakle teatralne. Obecne godziny w Polonii i Ochu 19.30 to dla mnie bardzo późna pora rozpoczęcia spektaklu nie mówiąc już o porze jego zakończenia plus dojazd do domu. Jest wtedy prawie północ. Usypiam nad kierownicą.

Jeśli chodzi o mnie to odpowiadałaby mi najbardziej godzina 17.00 a moje niechętne maximum to 18.00. W każdy dzień tygodnia oraz weekendy.

P.S. Piękne są te zdjęcia z Merano. Gratuluję udanego wypoczynku w wodach siarkowych Włoch. Ale dobrze, że już Pani wróciła z głową pełną pomysłów i zapałem do działania. I jeszcze Sonia.....świetnie zintegrowania z kocim towarzystwem, wygląda nawet na to, że to ona tam rządzi. :)

Pozdrawiam serdecznie, Ewa.
"Z życiem jak ze sztuką w teatrze: ważne nie jak długo trwa, ale jak zagrana". Seneka Młodszy
Avatar użytkownika
Ewa555e
 
Posty: 66
Dołączył(a): Pt, 06.01.2012 16:48
Lokalizacja: Milanówek

Re: Ranny ptaszek ...

Postprzez Krystyna Janda Pn, 25.02.2013 05:42

Serdeczności. Dziękuję.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja