Janda w bollywoodzkim filmie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Janda w bollywoodzkim filmie

Postprzez GrejSowa Pn, 18.02.2013 22:45

Pani Krystyno

Przeczytałam dzisiaj, że pojawi się Pani w polsko-hinduskim dokumencie “Mała Polska w Kathiawar”- będzie pani czytać wiersz Wiesława Stypuły, jednego z nielicznych żyjących dzieci, ocalonych przez „Dobrego Maharadżę” z sowieckich łagrów podczas II wojny światowej.

- Historia maharadży, „ojca” tysiąca polskich dzieci nie jest znana ani w Polsce ani w Indiach. Ocalonych, którzy mogą z pierwszej ręki opowiedzieć o wydarzeniach tamtych lat z roku na rok ubywa, dlatego tak ważne jest, by film powstał - mówi w rozmowie z dziennik.pl Anu Radha z filmowego studia Aakaar.
http://film.dziennik.pl/news/artykuly/4 ... radzy.html

Nie jest prawdą, że historia Jama Saheba nie jest znana. W każdym razie już nie. Mam „zaszczyt” mieszkać tuż obok parku przy ul. Opaczewskiej na warszawskiej Ochocie, który to park otrzymał w zeszłym roku imię Dobrego Maharadży. „Wygrał” nawet z naszej śp. proboszczem :)

Czekam z niecierpliwością na ten film i jestem mile zaskoczona Pani udziałem. Czy mogę zapytać, jak do niego doszło?

Pozdrawiam serdecznie

Małgorzata M.
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Janda w bollywoodzkim filmie

Postprzez Krystyna Janda Wt, 19.02.2013 22:59

A ja z wielka przyjemnością pomogłam przy tym filmie. Pani reżyser zwróciła sie do mnie z prośbą o jeden dzień zdjęciowy. Wydaje mi się to ważne i udział w tym projekcie za honor. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja