pierwsza pomoc

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

pierwsza pomoc

Postprzez janek Wt, 29.01.2013 19:57

Pani Krystyno,

piszę trochę z ciekawości a przy okazji urządzę trochę prywaty- może autoreklamy... :)
Pisze Pani o osobach przeszkolonych do ratowania życia. Rozumiem, że są to ludzie z obsługi widowni po kursie z Pierwszej Pomocy... ?
Czy w Pani teatrach znajdują się, obecne naprawdę już w wielu miejscach publicznych, defibrylatory AED? To bardzo pożyteczne urządzenie, nawet jeśli miałoby uratować życie "tylko" jednej osobie w ciągu np 5 lat- warto! :)
Wiem, że w niektórych teatrach (z tego co wiem w Warszawie na pewno w 2) zatrudniane są osoby z personelu medycznego- lekarze, pielęgniarki, którzy obecni są podczas prób i spektakli. Czy w Pani teatrach są również takie osoby?
I tu autoreklama: pielęgniarz, student 3 roku medycyny- poleca się. :) (to jedno z moich dziwnych zawodowych marzeń :p)
pozdrawiam serdecznie.
janek.
janek
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 15.08.2011 21:06

Re: pierwsza pomoc

Postprzez Krystyna Janda Śr, 30.01.2013 14:43

Miło. Nie ani nie ma defibrylatora, ani osoby lekarza czy pielęgniarki obecnej tu na stałe. Wydaje mi sie że obecność takiej osoby jest obowiązkowa jeśli an widowni jest ponad 500 czy 600 osób. Ukłony. Dziękuję za chęci.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja