Wszystko pod kontrol(k)ą...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wszystko pod kontrol(k)ą...

Postprzez ada1972 Pn, 14.01.2013 22:30

Droga Pani Krystyno,

Leżę od kilku dni w towarzystwie stanu grypopodobnego i mam z tego powodu zwolnienie lekarskie do piątku włącznie. Kicham niestety na cały świat, itp., jak to przy grypie... Nie włączałam laptopa od kilku dni, ale ponieważ mam telefon z łączem internetowym, pomyślałam sobie, że leżąc grzecznie, zaglądnę do Pani...
I intuicja mnie nie zawiodła... Pani Krystyno, w życiu nie pomyślałabym, że podróż samochodem z wyświetloną kontrolką może doprowadzić do tak ekstremalnych przemyśleń na temat własny.... W związku z tym, zastanawia mnie jedna rzecz - czy po przeżyciach i przemyśleniach, jakie Pani towarzyszyły w związku z tą świecącą się stale filiżanką, lubi Pani jeszcze kawę?.... :) Czytając Pani zapiski i wyobrażając sobie całą sytuację, uśmiałam się do łez. Miłe uczucie.
Pani Krystyno, życzę, aby ani kontrolka filiżanki, ani ta, wskazująca niski stan paliwa nigdy już więcej Panią nie niepokoiły...
A swoją drogą, jak często okazuje się, że to co myślimy powodowani jakąś sugestią, nie ma nic wspólnego ze stanem faktycznym, lecz tylko i wyłącznie z naszym własnym wyobrażeniem... Na szczęście.

Serdecznie pozdrawiam.

Ada Pasiniewicz
Avatar użytkownika
ada1972
 
Posty: 285
Dołączył(a): Śr, 29.02.2012 18:49
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: Wszystko pod kontrol(k)ą...

Postprzez Krystyna Janda Wt, 15.01.2013 23:17

Serdecznie pozdrawiam i życzę natychmiastowego powrotu do zdrowia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja