Zmierzc i nie tylko

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Zmierzc i nie tylko

Postprzez agnieszka.branicka Pn, 07.01.2013 23:17

Najdroższa Aktorko !
Wczorajszy "Zmierzch długiego dnia to już mój drugi kontakt z tym spektaklem. Niesamowite emocje. Podziwiam wszystkich Państwa za talent i taką umiejętność trafiania do nas- widzów. Panią to już w ogóle podziwiam za odwagę... Wspomniała Pani jakoś niedawno, że nikt tego nie zauważa, ni komentuje. Myślę, że jest to wyraz wielkiego szacunku do Pani.
PS1. Dopiero ostatnio miałam szansę obejrzeć "Pokłosie" i proszę pogratulować Panu Maćkowi, bo z pewnością utrzymujecie Państwo stały kontakt.
PS2. Nie wiem czy czytała Pani artykuł o konflikcie Pani z Panią Szczepkowską w najnowszym Newsweek-u. Jeśli nie, to może i dobrze... Ja w ogóle nie widzę powodu tej całej nagonki i w ogóle nic nie rozumiem. Może jestem na to po prostu za głupia, ale naprawdę kompletnie nie pojmuję tej całej akcji... :?
Ściskam najserdeczniej i życzę duuuużo zdrowia, mimo że wczoraj wyglądała Pani jak okaz zdrowia :lol:
ja nie wiem czy ja robię z igły widły, czy widły biorę za igłę...
Avatar użytkownika
agnieszka.branicka
 
Posty: 82
Dołączył(a): Wt, 28.06.2011 21:53
Lokalizacja: Ochota

Re: Zmierzc i nie tylko

Postprzez Krystyna Janda Wt, 08.01.2013 23:32

Dziękuję. Pozdrawiam. Czuję się świetnie. Sprawa z p. Sz. nie komentuję jak i nigdy nie komentowałam. I nie czytam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja