Posylwestrowo.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Posylwestrowo.

Postprzez ada1972 Wt, 01.01.2013 12:32

Droga Pani Krystyno,

Emocje sylwestrowe już za nami. Wkraczając w nowy kalendarz, przeczytałam sobie Pani wpis na blogu, by uspokoić nieco zmysły bombardowane i karmione mocno odsmażanymi już hitami disco, odtwarzanymi przez nasze rodzime gwiazdy piosenki wszelakiej, w ramach transmisji z warszawskiej imprezy sylwestrowej na Placu Konstytucji... A u Pani spokój, spokój, refleksja nad spowolnieniem... Nie wiem, na ile jest ono do osiągnięcia, ale poprzekomarzać się ze swoim życiem i pomarzyć, w tym, ponoć magicznym, okresie świąteczno-noworocznym, można. Pani Krystyno, skoro więc jesteśmy jeszcze w okresie składania sobie życzeń i postanowień noworocznych, to życzę Pani, by paliła Pani do woli, ile tylko dusza zapragnie... Właśnie przed chwilą usłyszałam w jednym z serwisów informacyjnych intrygującą anegdotę na temat palenia i jego skutków...Przychodzi więc pacjent do lekarza i lekarz się go pyta: - Proszę pana, czy pan pije? - No tak, panie doktorze, jak wszyscy... - A pali pan? - Palę... - Hmmm....... Widzi pan... Lepiej by było, gdyby pan tylko pił, bo papierosy skracają życie o kilkadziesiąt procent. Ile pan ma lat? - Pięćdziesiąt. - No, widzi pan... A gdyby pan nie palił, miałby pan pięćdziesiąt siedem... Pani Krystyno, wobec tak logicznych i niezbitych argumentów i wniosków, proszę palić na zdrowie, ile tylko sobie Pani życzy... Wydaje mi się, że to życzenie jest mimo wszystko bardziej realne do spełnienia przez Panią niż zwolnienie tempa... Wszystkiego dobrego, Pani Krystyno, raz jeszcze. Dużo, dużo zdrowia, sił i niedopałków życzę... :).

Serdecznie pozdrawiam.

Ada Pasiniewicz
Avatar użytkownika
ada1972
 
Posty: 285
Dołączył(a): Śr, 29.02.2012 18:49
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: Posylwestrowo.

Postprzez Krystyna Janda Wt, 01.01.2013 20:55

Przesyłam najlepsze życzenia na rok 2013 i w ogóle. Jasności...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja