DZIĘKUJĘ

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

DZIĘKUJĘ

Postprzez katarzyna.g Cz, 27.12.2012 23:33

Witam bardzo serdecznie

Pani Krystyno w moim małym pięknym mieście od około roku działa teatr .....
kiedyś tam pracowałam jak jeszcze było kino ale marzeniem dyrektora był teatr - a moja praca? - co prawda dodatek do studiów,,,, ale tyle fajnych filmów do oglądania - gratis... a teraz teatr ..?

I zaczęłam przypadkiem odwiedzać teatr - oglądać i cieszyć za każdym razem coraz bardziej.
Kontakt z aktorem tak zwany"" na żywo "" to jest coś tak pięknego, tak cudne przeżycie że brak słów aby móc to opisać..
Aż w końcu nadszedł dzień na który czekałam. Od ponad 6 mcy - miałam już bilet na Pani spektakl - tak jakby urodzinowy prezent, listopadowy wieczór spektakl "Ucho, gardło, nóż" - Efekt naprawdę porażający.
bardzo podobał mi się Pani monodram, emocje długo nie dały spać . :idea:

Chciałam bardzo uścisnąć Pani dłoń i przytulić - ale czy można czy to wypada ????
nie da rady ?????

Już zarezerwowałam bilety na kolejny spektakl - jedziemy z rodziną z mojej małej mieściny żeby móc cieszyć się teatrem, radość z teatru--- DZIĘKI PANI ...

JEST PANI - BOSKAAAAAAAAAAAAA :)

Pozdrawiam serdecznie
Dużo zdrowia i siły
katarzyna.g
 
Posty: 13
Dołączył(a): Wt, 04.12.2012 21:57
Lokalizacja: Siedlce

Re: DZIĘKUJĘ

Postprzez Krystyna Janda Pt, 28.12.2012 06:50

Bardzo , bardzo dziękuję. Serdeczne życzenia dobrego roku 2013 i do zobaczenia w teatrze. Ukłony dla rodziny.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja