Życie..

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Życie..

Postprzez marysias16 N, 23.12.2012 12:44

Czasem wszystko po prostu traci sens. Czasem dookoła mnie nie ma nic , pustka. W obliczu śmierci każdy czuję się cholernie mały , nic nie znaczący i bezradny..ja wiem że to tak jest ja wiem że śmierć to coś
co musi na świecie istnieć tak to jest zbudowane...ale...ja nie mogę się pogodzić że 19 letnia dziewczyna Julka , o której Pani pisałam , dla której o pomoc Panią prosiłam przegrała walkę z chorobą której lekarze do dziś nie zdiagnozowali..14 grudnia nagle Julka zgasła. A jeszcze przed paroma dniami miała 19 urodziny. Pamiętam ją z liceum taką pogodną , uśmiechniętą wariateczke..a teraz jej po prostu nie ma. Tańczy gdzieś na górze , czeka na swój wielki występ tyle jestem w stanie sobie wyobrazić.

Pani Krystyno Dziękuję nie zdaję sobie Pani sprawy jak mi się ciepło zrobiło na sercu kiedy odpisała mi Pani ze wywiesiła Pani apel o pomoc w teatrze. Dziękuje.
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Re: Życie..

Postprzez Krystyna Janda N, 23.12.2012 18:07

Nie ma słów. Lekarze mówią trzy zdania. Trzeba się leczyć. Trzeba mieć nadzieję. Trzeba żyć dalej. Całuję.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja