Droga Pani Krystyno!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Droga Pani Krystyno!

Postprzez grazyna56 Pn, 17.12.2012 10:31

Odezwalam sie do Pani latem i otrzymalam odpowiedzi,za ktore jeszcze raz dziekuje.Maz po radioterapii,czuje sie niezle,wynik tez mozna powiedziec-zadawalajacy....tak wiec narazie wszystko dobrze.Ja nie pisze do Pani...jakos nie mam odwagi.Jednak caly czas sledze wszystkie informacje dotyczace Pani.Ciesze sie razem z Pania i wciaz czytam dziennik.Nie moge uczstniczyc w spektaklach(mieszkam za granica)ale wszystkie filmy z Pani udzialem ogladam zawsze z wielka przyjemnoscia.Odwazylam sie tym razem napisac,poniewaz bardzo chcialabym zyczyc Pani z okazji urodzin wszystkiego co najlepsze na tym swiecie,a najbardziej ZDROWIA!!!Zycze takze spokojnych swiat Narodzenia Panskiego,przezytych w gronie najblizszych osob.Pelnych ciepla i milosci,zadumy i refleksji nad przezywanymi tajemnicami.Niech Chrystus narodzi sie przede wszystkim w sercu kazdego z nas i z ta miloscia,ktora ze soba przynosi dzielmy sie z innymi ludzmi.Niech nie bedzie nikogo smutnego,samotnego.Niech nikt w tym dniu nie traci nadziei.Niech kazdy z kazdym sie pojedna i wybaczy to,co bylo zlego.Niech serca beda czyste i pelne milosci.Wtedy dopiero bedzie prawdziwe Boze Narodzenie.Na koniec pragne z calego serca zyczyc dobrego roku 2013.
A dla Pani Mamy duzo,duzo zdrowia.
Ja kolejne swieta spedze z dala od kraju(Hiszpania)z mezem.Najwazniejsze,ze jest nieco lepiej.
Pozdrawiam bardzo serdecznie.Magda
grazyna56
 
Posty: 26
Dołączył(a): N, 12.08.2012 12:05
Lokalizacja: Hiszpania-Oviedo

Re: Droga Pani Krystyno!

Postprzez Krystyna Janda Wt, 18.12.2012 05:29

Droga Pani, dziękuje za życzenia i życzę wzajemnie Państwu, dobrego, szczęśliwego Roku 2013. Oby wszystko się dobrze skończyło. Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron