HYDE PARK

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi Pn, 17.12.2012 09:58

Sowa dzięki za świąteczny klimat, ja niestety okopana w domu (to z racji końca świata :lol: ) mogę ten świąteczny nastrój pooglądać właśnie TU. Piękne są te warszawskie i poznańskie ulice.
(Sowa masz ładną nową dziuple - taka już świąteczna)
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Pn, 17.12.2012 23:15

Teremi, ja wprost przeciwnie. W związku ze zbliżającym się końcem świata postanowiłam się ODkopać i udzielać na prawo i lewo ile wlezie. Kupiłam również poradnik by Adam Słodowy "Jak samemu zrobić internet". A co, koniec świata nie zwalnia mnie z udzielania się w Halynce. 4 dni przed końcem świata poczułam misję.

Dziupla świąteczna może nie najładniejsza, ale nie miałam dużo czasu na poszukiwania. Trochę wyglądam, jak bym z choinki zjeżdżała albo robiła za czubek. Ale w sumie ok.

Dobranoc!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Cz, 20.12.2012 19:02

No, to Druhny, jeszcze tylko koniec świata jutro, a potem już można świętować.

A właśnie, przecież u Kangurzycy już jest koniec świata, co ne? Kangusiu, można liczyć na jakieś przecieki, co i jak? Da się przetrzymać? Nie śmiem prosić, ale może jakieś foto...?
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez Ściana Pt, 21.12.2012 00:32

Cze Druhny!
Kłaniam się nisko, czapkOM, do świątecznej Matki Ziemi.


Obrazek
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB Pt, 21.12.2012 11:37

Grejsiu, wedlug mojego ulubionego Herald Sun koniec swiata ma nastapic o 22.12. Tu odmierzanie czasu do tego wydarzenia:
http://www.heraldsun.com.au/news/end-of ... 6541745159
plus niezbednik przetrwania.

Godz. 22.18.
Grejsiu, uprzedzajac Twoje pytanie, odpowiadam:
Yes, we're alive.
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Pt, 21.12.2012 12:40

Zaskoczę Cię, ale ja się już tego domyśliłam, zanim jeszcze doszłam do ostatniego zdania Twojego posta.

Czyli koniec świata o 22.12 czasu lokalnego. Sprytnie pomyślane. Jeszcze 9 godzin i 25 minut. Ale jak wnoszę z treści Twojego posta, jest małe opóźnionko.

Dzięki za niezbędnik przetrwania. Tylko...kurczę, ja nie mam konta na fejsie (a Ty masz???). Nie przetrwam.
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. N, 23.12.2012 15:48

A to juz kiedys bylo?

Piosenka pod choinke.

I saw Mommy kissing Santa Claus
Underneath the mistletoe last night.
She didn't see me creep
down the stairs to have a peep;
She thought that I was tucked
up in my bedroom fast asleep.
Then, I saw Mommy tickle Santa Claus
Underneath his beard so snowy white;
Oh, what a laugh it would have been
If Daddy had only seen
Mommy kissing Santa Claus last night


Wielu swiatecznych pocalunkow zyczy Albercia.
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa N, 23.12.2012 21:54

Druhny, jesteśmy już lepsze od samego Jurka Owsiaka, bo gramy do końca świata i o DWA dni dłużej!!!

A ja Wam mówię, że to wszystko po to, żeby odwrócić uwagę od nadejścia zimy. W Warszawie mroźno, aż rury pękajo. Ale od jutra ma być ponoć cieplej. W każdym razie dni coraz dluższe. Na razie nie zauważyłam różnicy.

Emciu, dziękuję za piosenkę. Komentarz jednego internauty: "1 Person saw daddy kissing Santa Claus". Hihi...

A ja też mam dla Was piosenkę, a nawet dwie, w tym jedną świąteczną.

Druhny, jeśli obejrzycie to video do końca, to Wasze Święta po prostu muszą być radosne i optymistyczne! Życzę Wam tego z całego serca. WESOŁYCH ŚWIĄT!

http://www.youtube.com/watch?v=fSiq0qrhzME
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz N, 23.12.2012 22:14

The next station is Potters Bar:)
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB Pn, 24.12.2012 01:12

Witajcie w ten ‘dzien, bardzo cieply (a nawet upalny), choc grudniowy’ (bo grudniowy). Ogolnie to padam na torbe, co akurat b. lubie ‘raz do roku’. Do tego torba pelna najserdeczniejszych zyczen sama ciagnie mnie w dol. Widzicie to?
Zycze Wszystkim na Swieta wielu usmiechow i mnostwa ciepla od/do ludzi. I niech tak bedzie przez caly Nowy Rok.

Obrazek

Sciskam w pasie swiatecznym hagiem, trzymajcie sie choinki.
W nastroju lekko nostalgicznym…

http://www.youtube.com/watch?v=T5uSQq76OOs

Oh my love, we've had our share of tears
Oh my friend, we've had our hopes and fears
Oh my friends, it's been a long hard year
But now it's Christmas
Yes it's Christmas
Thank God it's Christmas

Oh my love, we've lived in troubled days
Oh my friend, we have the strangest ways
All my friends on this one day of days
Thank God it's Christmas
Yes it's Christmas
Thank God it's Christmas
For one day
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB Pn, 24.12.2012 01:26

Grejsowa: "Druhny, jeśli obejrzycie to video do końca, to Wasze Święta po prostu muszą być radosne i optymistyczne!"
Musi pasazerowie tej kolejki jechali o swicie do pracy.
"Druhny, jesteśmy już lepsze od samego Jurka Owsiaka, bo gramy do końca świata i o DWA dni dłużej!!!"
:D
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez Rfechner Pn, 24.12.2012 09:39

Obrazek

Uploade
d with ImageShack.us

Wszystkim Wesolych Swiat :D
Avatar użytkownika
Rfechner
 
Posty: 5496
Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Pn, 24.12.2012 10:23

Kangusia: "Musi pasazerowie tej kolejki jechali o swicie do pracy."

Pudło.To po prostu byli Londyńczycy. Już ich wyśmiali internauci na całym świecie. Zresztą Kim w swojej świątecznej "melodeklamacji" delikatnie o tym wspomina: "Siedzimy w tych pociągach jak obcy, patrzymy w dół, na telefony albo ..."stuff". Urocze! Zwłaszcza ten "stuff".

Pani Kim, serdecznie zapraszamy do Warszawy! Wprawdzie nie mamy takiego metra, jak w Londynie, ale ze dwie piosenki spokojnie zdąży Pani zaśpiewać! Zamiast dołączyć w środku, na stacji Pole Mokotowskie, pojadę na Kabaty albo na Młociny! Zakochaj się w Warszawie z Kim Wilde! Biuro Promocji Miasta jeszcze będzie mi dziękować.

Obrazek

Wesołych Świąt!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi Pn, 24.12.2012 20:37

SZCZĘŚLIWYCH ŚWIĄTECZNYCH DNI, PEŁNYCH MIŁOŚCI I RADOŚCI
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Śr, 26.12.2012 22:02

Drugi dzien Swiat...hmmm...pozdrawiam Was Druhny spod choinki. Kutia nam si szczegolnie w tym roku udala. Wszystko zalezy od maku, jak mawiala moja babcia. Albo od sera, albo od grzybow, albo od migdalow. BUM!

Obrazek

Hobbitu udajo zolnierzykow.
Obrazek

A wieczorem zamiast spaceru w sniegu, wyprawa w deszczu na Hobbita.

Dobrego Druhny.

PS Sowus a ja zupelnie rozumiem ponurakow w londynskim metrze, zeby nie wim jak sie pani Kim z gitarzystO starala, to mnie by przed swietamy w zadne publiczne spiewy nie wciagnela. Tak cos czuje, ze w tym roku zaskocze dopiero przed Sylwestrem.
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa So, 29.12.2012 14:44

Święta, Święta i po Świętach...pozostał żal i odliczanie do następnych. Aaa, przepraszam, pozostała przecież choinka, którą tradycyjnie po Trzech Królach wystawimy na balkon, gdzie będzie sowie stała do wiosny i robiła za las za oknem. Niestety, nie ma takiej obstawy, co Twoja, Emciu :-)
Zima wyhamowała niestety przed samymi Świętami, więc u nas Emciu też było deszczowo.

Emciu, no więc okazuje się, że nie taki Londyńczyk ponury, jak go malujo! Pojawił się jeszcze jeden filmik dokumentujący wszystko z innego ujęcia. Widać na nim m.in. autorkę poprzedniego filmu, którą jest ponoć młoda, brytyjska aktorka i piosenkarka Catherine Eames.

http://www.youtube.com/watch?v=_KOCAKL8bZU

Internauci oszaleli na punkcie występu pani Kim w metrze, ujęła wszystkich pozytywną reakcją, dystansem do siebie i poczuciem humoru. Taki rysunek znalazłam upamiętniający to wydarzenie. Oczywiście pani Kim natychmiast zamieściła go na swoim twitterze:

Obrazek
@UncleElephant

Przy okazji - ten gitarzysta to Ricky, brat Kim, który pracuje z nią od początku jej kariery, którą zresztą jemu zawdzięcza.

Do Siego Roku, Druhny!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa N, 30.12.2012 12:40

Dzień dobry. Do końca roku pozostały dwa dni. Na porządki w szafach oraz zrobienie listy postanowień noworocznych jeszcze kupa czasu.

Chciałam się podzielić pewnom takom refleksjom. Kiełkowała w mojej głowie od jakiegoś czasu, ale kilka dni temu dojrzała na tyle, aby się nią z Druhnami podzielić. Bo oglądając "Szkło kontaktowe" jeden z prowadzących, a mianowicie pan Przybylik, powiedział nagle, że kiedyś, to projekty powstawały jedynie w biurach projektowych, a dzisiaj to wszyscy robią projekty. Rozumiem doskonale o co mu chodzi. Nie nagrywają płyt, piosenek, tylko robią projekty. Nie robią filmów, tylko projekty. Nie robią sztuk, tylko projekty. Phi, nawet to co ja robię w tej chwili, to jest mój najnowszy projekt w HP, a nie jakiś tam post czy inny wpis. Aktualnie pracuję nad projektem do HP na temat znaczenia słowa "projekt". Ale mam już materiał na kolejne projekty. A tak, właśnie "materiał". "Projekt" i "materiał" bardzo modne są. "Nagrałam nową płytę" to brzmi archaicznie. Kto dzisiaj nagrywa płyty? Dzisiaj się wchodzi do studia z nowym "materiałem" i wychodzi gotowy "projekt". I wszystko byłoby git, gdyby nie to, że słowo "projekt" wciąż kojarzy mi się z zarysem czegoś, planem, wstępną koncepcją, a nie skończoną już rzeczą. Niech tam sowie mówio, co chco, ale ja się zgadzam z panem Przybylikiem. I jeszcze od siebie dodam, że projekty to jeszcze są "art projects" Druhny Emci. Nie ma innych projektów.

No, i tyle. Idę na spacer. Jak zdobędę ciekawy materiał, to będzie nowy pikczurenkowy projekt.

Pa.
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz N, 30.12.2012 13:54

Taki projekt :P z udziałem Maćka Stuhra na dzisiaj:


http://www.youtube.com/watch?v=XBL0Lbq9O-c
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. N, 30.12.2012 18:28

Dobre!

I taki projekt: (nie nasz, znaleziony, ale uwazam ze inspirujacy, nie ma to jak materialy naturalne, eh?)
Obrazek

A te wszystkie koniczynki w srodku, to dobre zyczenia do spelnienia dla Druhen w Nowym Roku 2013!!!!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa N, 30.12.2012 21:49

Druhny, piękne materiały, piękne projekty! Skromnie biorę jedną koniczynkę i spadam do Drezna!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne