bilety...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

bilety...

Postprzez Inka Wt, 04.12.2012 10:31

Droga Aktorko !
Mam "pasztet", który "ukręciłam" przez własne gapiostwo ! Otóż mieszkając pod Poznaniem, chciałam z mężem póść na Galę Sylwestrową do Teatru Wielkego (Opera) w Poznaniu ...Bilety zamawiałam przez internet. Zamówiłam, zapłaciłam z konta i super zachwycona : III rząd, parter ! Coś mi się drogo wydawało, ale w końcu Sylwester, piękne występy...
Przyszedł mail potwierdzający rezerwację. Odbiór w kasie, TAKŻE w dniu spektaklu (to ważne!). Pojechaliśmy z mężem w ostatnią sobotę do Kasy w Operze. Podaję wydruk maila....a pani w kasie mówi : macie Państwo rezerwcję.....w Teatrze Wielkim, ale..w WARSZAWIE !! :roll: NO !! Myślałam, że "padnę trupem" !! Mąż zaczął się śmiać...że co by było gdybyśmy odbierali bilety godzinę przed spektaklem ?! Dowiedzielibyśmy się, że powinniśmy być właśnie w Warszawie !! Śmiala się cała kolejka, kilka osób za nami stało...Coż, strony internetowe podobne, nie dopatrzyłam..Poznań to - czy Warszawa...
U nas , na Galę, był już tylko II balkon - i tam kupiliśmy bilety..
Teraz czekam, czy Teatr Wielki zwróci mi te niemałe przecież pieniądze - i przyjmie zwrot biletów.... :shock:
Kiedy opisałam to wydarzenie córce (w Stanach), odpowiedziała, że popłakała się ze śmiechu....

Serdecznie pozdrawiam !!!!
Inka
 
Posty: 176
Dołączył(a): Śr, 09.03.2011 16:55

Re: bilety...

Postprzez Krystyna Janda Wt, 04.12.2012 18:06

Super! Mnie się też często zdarzają takie gapiowskie numery. Mam nadzieje ze ze zwrotem pójdzie bez problemów. Bardzo bym nie chciała żeby teatry robiły z tym cyrki, bo to działa bardzo niekorzystnie na nas wszystkich. Podważa do nas wszystkich zaufanie. Serdeczności i dobrego spektaklu sylwestrowego oraz dobrego Roku 2013.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja