Pomoc dla Pani Krystyny :):):)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pomoc dla Pani Krystyny :):):)

Postprzez Ewa555e Cz, 15.11.2012 14:06

Rozwiązanie zagadki panny Zosi:

Wczoraj = Dzisiaj
Dzisiaj = Jutro
Jutro = Pojutrze
Pojutrze = Po Pojutrze, czyli za 2 dni

Wczoraj ( poniedziałek ) = Dzisiaj ( wtorek )
Dzisiaj ( wtorek ) = Jutro ( środa )
Jutro ( środa ) = Pojutrze ( czwartek )
Pojutrze ( czwartek ) = Popojutrze, czyli za dwa dni ( piątek )

Odpowiedź dla Pani nauczycielki brzmi: po jutrze będzie „ za dwa dni „ lub „po pojutrze” w zależności od dnia jaki sobie obierzemy. Po polsku będzie jednak „za dwa dni”. :). Uściski dla młodej panny Zosi.

P.S. czytając jeden z listów do Pani mogę także stwierdzić, że gdyby była Pani Krystyno moją nauczycielką od teatrologii na studiach lub innego przedmiotu w szkole średniej z tym związanego, to także zostałabym aktorką :). Z pewnością nie zarobiłabym na przysłowiowy pieprz z moim aktorskim talentem i żyła w nędzy no..... ale satysfakcję bym miała, że jestem aktorką, aktorką, aktorką........no właśnie................ aktorką :).

Serdecznie pozdrawiam Panią Krystynę i do miłego zobaczenia w jednym z teatrów, jako widz....naturalnie......:)

Ewa
"Z życiem jak ze sztuką w teatrze: ważne nie jak długo trwa, ale jak zagrana". Seneka Młodszy
Avatar użytkownika
Ewa555e
 
Posty: 66
Dołączył(a): Pt, 06.01.2012 16:48
Lokalizacja: Milanówek

Re: Pomoc dla Pani Krystyny :):):)

Postprzez Krystyna Janda Cz, 15.11.2012 23:33

Dziękuję Pani Ewo. Serdeczności. Byłam w Akademii Teatralnej nauczycielką, ale chyba nie mam do tego talentu, a na pewno cierpliwości. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja