Godzina Prawdy, 7 rocznica

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Godzina Prawdy, 7 rocznica

Postprzez aarekk Cz, 08.11.2012 12:24

Gratuluję wywiadu w radiowej Trójce.

Szczery, ale nie ekshibicjonistyczny, niebanalny, mądry. Wypadła Pani rewelacyjnie, a i "Misiek" stanął na wysokości zadania. Nie przepadam za tym cyklem Olszańskiego, mam z nim skojarzenia "sensacyjno-plotkarskie", pewnie subiektywne i nieuzasadnione, może ze względu na sam tytuł audycji, pracę tego dziennikarza w telewizji śniadaniowej i jego mniejszy obiektywizm niż Kuby Strzyczkowskiego w audycji "Za, a nawet przeciw", tym bardziej dałem się pozytywnie zaskoczyć.

Wątek dotyczący nadużyć w Fundacji, a zwłaszcza nadużycia Pani zaufania przez współpracowników ważny, pokazuje smutną prawdę, że ostrożności i życiowego doświadczenia nigdy za wiele. Z niektórymi tylko pozornie zmierzamy do wspólnego celu, szkoda że tak dobrze kryją swoją prawdziwą twarz.

Najlepsze życzenia dla Fundacji z okazji siódmej rocznicy, plewy odsiane, zbudował się solidny, sprawdzony zespół z genialnym szefem wizjonerem. Długich lat pełnych sukcesów!
aarekk
 
Posty: 14
Dołączył(a): Pn, 14.11.2011 10:03

Re: Godzina Prawdy, 7 rocznica

Postprzez Krystyna Janda Cz, 08.11.2012 19:04

Bardzo dziękuję. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja