Niespodzianki ze swiata

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Niespodzianki ze swiata

Postprzez maciejlysakowski So, 03.11.2012 02:18

Droga Pani Krystyno,

po powrocie z Francji nadrabiam zaleglosci w czytaniu Pani dziennika.
Czytam tez recenzje z „Danuty W.“ zdumiewa mnie, ze dziennikarze przykladaja tak wielka wage do emocji towarzyszacych premierze spektaklu w Gdansku.
Kazdemu aktorowi czy aktorce zdarzylo sie zapomniec tekstu – pisze tu takze o sobie. I na moment wracam wspomnieniami do mojego wystepu – kilka lat temu - w rodzinnym miescie, kiedy to przez szpare w kulisach zobaczylem na widowni moich rodzicow, sasiadow, dawnych kolegow i nauczycieli ze szkoly... Z wieloma osobami nie widzialem sie od lat. Emocje i wzruszenie bylo tak silne, ze myslalem, ze nie bede w stanie wyjsc na scene... Z opoznieniem wyszedlem, zagralem i w koncowce ... zapomnialem tekstu. A gralem autorski spektakl!

Dokladnie w dniu Pani premiery, ja wspinalem sie na jeden z alpejskich szczytow, a po dotarciu mialem taki widok:

Obrazek

Po powrocie do domu czekalo na mnie kilka niespodzianek, ktore Pani wysylam wraz z najlepszymi zyczeniami z okazji 7 rocznicy dzialalnosci Teatru Polonia!

Z calego serca dziekuje za wszystkie niezapomniane chwile spedzone w teatrach Pani Fundacji.

Maciek


Obrazek
Tatarak – japonski plakat/prospekt reklamowy

Obrazek
Tatarak – japonski plakat/prospekt reklamowy – 2 strona


Obrazek
Tatarak –okladka DVD wydanego we Wloszech


Obrazek
Der Spiegel Nr 42 z 2012 napisal (!)o premierze Danuty W.
Avatar użytkownika
maciejlysakowski
 
Posty: 264
Dołączył(a): Śr, 23.11.2005 15:56
Lokalizacja: Kolonia/Niemcy

Re: Niespodzianki ze swiata

Postprzez Krystyna Janda So, 03.11.2012 02:39

Maćku serdecznie Cię pozdrawiam. Serdecznie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja