Urodzinowa prośba

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Urodzinowa prośba

Postprzez Agata Grabowicz N, 14.10.2012 22:27

Szanowna Pani Krystyno,

Przede wszystkim przyłączam się całym sercem do gratulacji popremierowych (bilety już kupiłam na spektakl listopadowy).
Pani Krystyno, mam do Pani serdeczną prośbę o pomoc w sprawieniu radości mojej – uwielbiającej Panią - mamie.
Kupiłam dla niej w prezencie urodzinowym, o czym jeszcze nie wie, bilety na (również urodzinowy) spektakl w Polonii.
Chciałabym zapytać, czy zechciałaby Pani, gdyby nie byłoby to zbyt dużym kłopotem, napisać dla niej kilka słów na kartce urodzinowej. Wiem, że sprawiłoby jej to wielką radość i było piękną pamiątką podwójnie urodzinowej okazji.
Przyjechałabym po nią specjalnie z Łodzi, w której czekamy bardzo na Panią i na Białą bluzkę!
Jeśli natomiast byłby to zbyt duży problem i prośba jest nie na miejscu, serdecznie przepraszam - sama możliwość spotkania z Panią na urodzinowym spektaklu będzie niezwykłą przyjemnością.

Dziękuję i życzę Pani dużo zdrowia.

Z pozdrowieniami,

Agata Grabowicz

PS. Mama ma na imię Ania.
Agata Grabowicz
 
Posty: 4
Dołączył(a): So, 01.09.2012 09:02

Re: Urodzinowa prośba

Postprzez Krystyna Janda Pn, 15.10.2012 09:13

A gdzie ta kartka ma trafić? i jak mam mama na imię? i które to urodziny?. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja