Nocny, mały dum myślowy...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Nocny, mały dum myślowy...

Postprzez Patrycja_Ptaszek So, 25.08.2012 00:26

Pani Krystyno,

dawno nic nie pisałam, słowa są czasem tak zalęknione,nieśmiałe... Chciałam tylko pogratulować WSPANIAŁEGO Związku Otwartego, niezwykle charyzmatycznej Weronice, która włada na te 45 minut zdaję się całą Grójecką. Niebywała energia, zapadająca momentalnie i zatracająca bieg myśli tylko na tych wypowiadanych słowach sztuki, wielki dar.

Oczekiwania Danuty W., napięcie i podniecenie, które będzie rosło wraz z topniejącym czasem narodzin premiery. Wspaniale jest czekać na nową rolę, nowy spektakl. Wcielenie. Ufać.

Niezmiennie, cały czas żyje się z Panią, z teatrami, planami, marzeniami i wkurzeniami... Niezmiennie tęskni się za człowiekiem, za aktorką, za myślami i słowami którymi dzieli się i których tak bardzo potrzebujemy, potrzebuję. Cały czas. Rozmawiać o Pani, to zawsze jak o kimś bliskim, ważnym, ciągle obecnym. Taka część życia - KRYSTYNA JANDA.

UŚCISKI
Patrycja
Avatar użytkownika
Patrycja_Ptaszek
 
Posty: 69
Dołączył(a): N, 31.07.2011 10:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nocny, mały dum myślowy...

Postprzez Krystyna Janda So, 25.08.2012 04:06

Tak mi miło, pani Patrycjo. Być potrzebną i oczekiwaną to fundament mojego zawodu. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja