100 pytań do... + jedno ode mnie...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

100 pytań do... + jedno ode mnie...

Postprzez ada1972 Cz, 26.07.2012 15:49

Szanowna Pani Krystyno,

Nie miałam jeszcze okazji obejrzeć kolejnego programu z Pani udziałem, które w tym tygodniu tak szczodrze prezentuje TVP Kultura. (Chwała jej za to). Dzisiaj będzie to właśnie "100 pytań do...". Wczorajszy wywiad z Panią z cyklu "Aktorka" też oglądnęłam po raz pierwszy. Wprawdzie program pochodzi sprzed lat wielu, o czym świadczy uroczy berbeci widok Adasia i Jędrusia (dzisiaj już dorosłych Panów), ale oglądając go po raz pierwszy odniosłam wrażenie, że to zupełna "świeżynka". Nie wiem, "zapętlenie w czasie" może mnie dopadło...Albo urlop był za krótki...

Pani Krystyno, pamiętam że jakiś czas temu "rozmawiałyśmy" o prawdopodobieństwie wystawienia "32 Omdleń" na żywo w "Teatrze Telewizji". O ile dobrze kojarzę, mowa była o terminie wrześniowym. Czy TVP będzie transmitować ten spektakl? Wiadomo już coś może na ten temat?...

Życzę wakacyjnego wypoczynku i beztroski Pani oraz Pani Bliskim.

Serdecznie pozdrawiam.

Ada Pasiniewicz
Avatar użytkownika
ada1972
 
Posty: 285
Dołączył(a): Śr, 29.02.2012 18:49
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: 100 pytań do... + jedno ode mnie...

Postprzez Krystyna Janda Pt, 27.07.2012 03:26

Pozdrawiam. Jeśli chodzi o Omdlenia , rozmowy trwają. Fundacja nie chce sprzedać tej perły w koronie zbyt tanio. To absurd. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja