Odrobina refleksji.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Odrobina refleksji.

Postprzez ada1972 N, 17.06.2012 14:22

Szanowna Pani Krystyno,

Mamy dzisiaj dzień, zadumy, refleksji. Szkoda, że znowu nie wyszło. Przyznam, że od lat sceptycznie podchodziłam do tematu naszej piłki nożnej i jej kondycji. Z podobnym sceptycyzmem podchodziłam więc na początku do naszego udziału w Euro. Ale po namyśle stwierdziłam, że przecież nieczęsto zdarza się nam zostać gospodarzami tego typu imprez. O ile mi wiadomo, stało się to po raz pierwszy. Więc kiedy na ulicach pojawiły się pojazdy przystrojone nasze w barwy narodowe, w sercu pojawiła się mimo wszystko nadzieja i poczucie wspólnoty narodowej. Jakby nie patrzeć i sytuacja, i atmosfera były jednak niecodzienne. Szkoda tylko, że mój sceptycyzm niestety okazał się proroczy. Wprawdzie po dwóch naszych pierwszych meczach tliła się iskierka nadziei i patrzyłam z niedowierzaniem, że jednak dzielnie dajemy sobie radę, ale zastanawiało mnie, dlaczego w pierwszych połowach meczów sytuacja wyglądała zachęcająco, obiecująco, napawała nadzieją, a w drugiej tak, jakby ktoś wyjął wtyczkę z kontaktu - zabrakło energii. A ostatni mecz?... No cóż... Wygląda na to, że gospodarze zostali wyproszeni z imprezy przez zaproszonych gości, bo i Ukrainie i nam nie będzie już dane zagrać. Ale, jak na gospodarzy przystało, gości należy przyjąć z godnością i klasą do samego końca. I tego nam życzę.

Cieszę się, Pani Krystyno, że publiczność na spektaklach nie zawodzi. Życzę Państwu kompletu na widowni. I mam nadzieję, ze kiedyś będzie mi dane być jej częścią.

Miłej niedzieli, Pani Krystyno. Pozdrawiam i życzę uśmiechu oraz powodzenia na planie.

Ada P.
Avatar użytkownika
ada1972
 
Posty: 285
Dołączył(a): Śr, 29.02.2012 18:49
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: Odrobina refleksji.

Postprzez Krystyna Janda Pn, 18.06.2012 10:10

Dziękuję. Co do Euro, zdarzyła się i tak wspólnota , jakiej nie było od dawna. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja