Czarna kawa? A może czarne perfumy?...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Czarna kawa? A może czarne perfumy?...

Postprzez ada1972 Śr, 13.06.2012 16:42

Szanowna Pani Krystyno,

Dziękuję serdecznie za Pani posta. Kontakt z Panią w sposób niezauważalny, cierpliwy i dyskretny staje się pewnego rodzaju rytuałem. Bardzo miłym i sympatycznym. Bardzo lubię moment, kiedy logując się na Pani Forum, zauważam "1" przy moim poście, zwiastującą odpowiedź.

Pani Krystyno, rozwijając wątek kawowy, nasunęły mi się pewne skojarzenia. Sporo osób zaczyna poranek właśnie od kawy. Ja natomiast każdy nowy dzień zaczynam od "Czarnych perfum". Dzień w dzień. Działa niezwykle pobudzająco i napełnia energią. Swój energetyczny napój uzupełniam utworami "Na zakręcie", "Porwij mnie" oraz "Przebaczenie". To moje żelazne poranne menu, w którego skład wchodzą jeszcze inne utwory w Pani wykonaniu, których słucham przed wyjściem do pracy. I z takim "doładowaniem" wychodzę z domu do pracy. Polecam.... :)

Wspomniała Pani o tajemniczym nocnym dzwonku do bramy... Może to był ostatni dzwonek przed piątkową premierą, Pani Krystyno... :) Życzę Państwu powodzenia. Trzymam mocno kciuki i kompletu na widowni.

Pozdrawiam serdecznie, niezmiennie życząc mnóstwa sił, energii i uśmiechu.

Ada P.
Avatar użytkownika
ada1972
 
Posty: 285
Dołączył(a): Śr, 29.02.2012 18:49
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: Czarna kawa? A może czarne perfumy?...

Postprzez Krystyna Janda Cz, 14.06.2012 06:33

Dobrego dnia pani Ado. Jakoś nie wyobrażam sobie żebym zaczynnała dzień od słuchania samej siebie. Natomiast używam tak się złożyło czarnych perfum dosłownie perfumy o nazwie Czarny płyn. Firmy Montale. Dobrego dnia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Re: Czarna kawa? A może czarne perfumy?...

Postprzez Krystyna Janda Cz, 14.06.2012 06:33

Dobrego dnia pani Ado. Jakoś nie wyobrażam sobie żebym zaczynnała dzień od słuchania samej siebie. Natomiast używam tak się złożyło czarnych perfum dosłownie perfumy o nazwie Czarny płyn. Firmy Montale. Dobrego dnia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron