Jak miło...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Jak miło...

Postprzez ada1972 Pn, 11.06.2012 16:02

Szanowna Pani Krystyno,

Jak to miło. Przeglądałam kalendarium, w którym umieszczane są różnorodne produkcje z pani udziałem, prezentowane przez różnorodne programy telewizyjne. Uśmiechnęłam się sama do siebie, kiedy zauważyłam, że dzisiaj na TVP2 "Tato". Świetny film z udziałem Pani, Pani Doroty Segdy, Pana Lindy, Pana Pazury. Prawdziwie emocjonalna uczta. Oglądnę na pewno. A jutro na Polsacie "Ryś"... Szykuje się dwudniowa podróż sentymentalna... Powrót do przeszłości. Fajnie.

A Pani dzisiaj w Gdyni. z piosenkami. W chwili, gdy piszę do Pani, jeszcze przed występem....Powodzenia, Pani Krystyno. Wczoraj była Pani Warszawie, dzisiaj Gdynia.... Bez przerwy gdzieś... Dużo sił życzę, zdrowia i uśmiechu. Jeśli będzie Pani przypadkiem w okolicach Dzierżoniowa, zapraszam na kawę... :) W końcu z Gdyni na Dolny Śląsk to dla Pani "rzut beretem"... :)

Pozdrawiam.

Ada P.
Avatar użytkownika
ada1972
 
Posty: 285
Dołączył(a): Śr, 29.02.2012 18:49
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: Jak miło...

Postprzez Krystyna Janda Śr, 13.06.2012 03:16

Pozdrowienia pani Ado. Ukłony.Dziękuję za zaproszenie na kawę , szczególnie że mi się zepsuł ekspress...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron