Niedzielne popołudnie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Niedzielne popołudnie

Postprzez kundzia85 Pn, 11.06.2012 09:03

Dzień dobry Pani Krystyno!

Spędziłam wczoraj wspaniałe popołudnie w towarzystwie Tonki. Można powiedzieć, że wróciłam, po dłuższej przerwie do swoich "znajomych" i ulubionych teatrów, po prawie miesiącu nieplanowanej przerwy. To stanowczo za długo :). Jakkolwiek dziwnie to zabrzmi stęskniłam się, za Panią najbardziej i cieszę się, że mogłam wczoraj dotrzeć na Ucho.... Nie straszne mi strefy kibica, zamknięte w związku z tym ulice i tłoczne drogi. Dotrę do Was zawsze, albo prawie zawsze :) . Dla takich spektakli jak wczorajszy...Pięknie było, wzruszająco, poruszająco, widownia milkła kiedy trzeba. A i Pani, Pani Krystyno miała w sobie taką radość grania, że tak się wyrażę, choć może to nieodpowiednie słowo zważywszy na temat sztuki, ale tak wlaśnie to widziałam. I ten uśmiech podczas braw...
Życzę raz jeszcze wielu dobrych wieczorów i zachwyconych widzów. Spojrzałam właśnie w Pani kalendarz, dzisiaj Piosenki... i to nad morzem, w Gdyni. Wielka szkoda że nie mogę tam być :(. Życzę spokojnej podróży i udanego koncertu ( na pewno taki będzie). Ja właśnie biorę do ręki Gombrowicza Zbrodnię z premedytacją i zaczynam czytać, w oczekiwaniu na spektakl (dla mnie to będzie w najbliższą niedzielę 17.06)
Pozdrawiam serdecznie i zasyłam uściski
Ewa Sobkowicz

PS. Szukam dobrej książki, najlepiej audiobooka, by jakoś przetrwać ten piłkarski czas. Ciekawa jestem czego Pani ostatnio słuchała? Jeśli to nie tajemnica :)
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: Niedzielne popołudnie

Postprzez Krystyna Janda Śr, 13.06.2012 03:14

Tak więc...jak to się ładnie zaczyna...dziękuję za kwiaty, to raz, dwa- gram z przyjemnością zawsze tę Tonkę, i ja lubię do niej wracać, trzy - Morderstwo z premedytacją, widziałam wczoraj próbę generalną! Będziemy mieli dobrą premierę w piątek. Wszyscy aktorzy świetni, Malajkat zrobił moim zdaniem kreację. Bardzo się cieszę. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron