Będzie dobrze...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Będzie dobrze...

Postprzez ada1972 Pn, 04.06.2012 16:35

Szanowna Pani Krystyno,

Życzę Pani pogody ducha oraz dystansu do przeważających ostatnio opinii na temat wystąpienia w Opolu. Oglądałam ten program kabaretowy i z całą pewnością nie odebrałam kwestii odnoszącej się do samolotu, jako do próby dyskredytowania w jakikolwiek sposób ofiar katastrofy smoleńskiej. Państwa Kaczyńskich bardzo ceniłam i cenię nadal, ogromną sympatią darzyłam Panią Marię. Temat samolotu poruszony w programie kabaretowym odebrałam jako reakcję na całą atmosferę towarzyszącą katastrofie, tzn. mnóstwo insynuacji, teorii spiskowych itp. I to bezlitosne, bezsensowne "ciągnięcie tematu" przez dwa lata w oparciu o te właśnie teorie, sensacje i insynuacje niepoparte rzetelnymi dowodami... Państwa satyrę odczytałam właśnie tak - jako krytykę całej "otoczki", która towarzyszyła tej sprawie.

Ja Panią ogromnie cenię, zawsze tak było, jest nadal będzie. Za Pani klasę, humanizm w najpiękniejszej formie, wrażliwość i siłę zarazem, za dystans i poczucie absurdu, które być może nie każdy potrafi właściwie zinterpretować... Ale cóż. Ile ludzi, tyle odczuć i opinii.

Właśnie odebrałam kolejną przesyłkę z "Tatarakiem" i "Pestką" z Teatru Polonia - zapowiada się wyjątkowy wieczór...

Pozdrawiam Panią serdecznie i życzę dużo uśmiechu. (I może trochę szerszej kołdry..... :) )

Miłego wieczoru, Pani Krystyno.

Ada P.
Avatar użytkownika
ada1972
 
Posty: 285
Dołączył(a): Śr, 29.02.2012 18:49
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: Będzie dobrze...

Postprzez Krystyna Janda Wt, 05.06.2012 09:39

Dziękuję. Dobrego dnia życzę zjadając 6 czekoladkę z wielkiej bombonierki, na uspokojenie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja