Wesołych Świąt! Alleluja!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wesołych Świąt! Alleluja!

Postprzez Glossary Pt, 06.04.2012 20:54

Kochana Pani Krystyno,

Dziękujemy za Pani życzenia dla nas. Ma Pani rację, to święta zmartwychwstania, odnowienia, odrodzenia, święta radosne.
Ja i moja Rodzina życzymy Pani i Pani całej Rodzinie właśnie owej radości i takiej niezłomnej wiary, że to co za Nami, to i przed Nami, a na pewno w Nas samych. Wszystko co się zdarza teraz, co się nie zdarzyło albo co się wydarzyło lub zdarzy jest Naszym, takim a nie innym, życiem.
Pięknym i ważnym życiem... z radościami, ale i smutkami. Święta Zmartwychwstania właśnie to Nam przypominają. Tak myślę. Za każdym razem. Tak jakbyśmy mieli zapamiętać, że na końcu zawsze przychodzi to odrodzenie, odnowienie, zmartwychwstanie.
Życzymy Pani moc szczęścia, radości, spokoju ducha i naprawdę Wesołych Świąt!! A kiedy nastanie niedzielny świt... razem z nim niech nastanie w Pani spokój i radość. Takie wewnętrzne przekonanie, że nie jest Pani nigdy sama :D . Ma kochaną Rodzinę, wiernych przyjaciół, miłych znajomych i Nas - życzliwych ludzi.

Samego szczęścia dla Pani, Pani teatrów i fundacji.

Z poważaniem
Joanna z Rodziną
Glossary
 
Posty: 14
Dołączył(a): So, 26.02.2011 16:44

Re: Wesołych Świąt! Alleluja!

Postprzez Krystyna Janda Pn, 09.04.2012 05:10

Pani Joanno, dziękuję serdecznie. Najlepsze życzenia i dla Państwa. Tak nie czuję się samotna, także dzięki tej tronie i Forum. Jestem za to barzdo wdzięczna.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja