Konkurencyjna gwarancja nieśmiertelności-c.d.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Konkurencyjna gwarancja nieśmiertelności-c.d.

Postprzez ada1972 Pn, 26.03.2012 15:54

Pani Krystyno,

Myślę, że sposób na to, by wprowadzić podobny dekret jest bardzo prosty... Wystarczy przecież, że to Pani zostanie burmistrzem. A dla kogo, jak dla kogo, ale dla Pani Krystyny Jandy nie ma przecież rzeczy niemożliwych. :) Chociaż..... Z drugiej strony.... Znając przekorną naturę Polaków, którzy dosyć niechętnie przyjmują wszelkie nakazy, zarządzenia, dekrety, zwłaszcza te pochodzące od władzy.... Hmmmm... Mogłyby być pewne problemy z egzekwowaniem tego dekretu. Może więc lepiej zostańmy przy terapii śmiechem... Mimo wszystko daje on jednak większą gwarancję skuteczności. Prawda? A już na pewno o wiele lepiej jest śmiać się z absurdów, niż je tworzyć.... :) Chociaż, jeśli chodziło burmistrzowi tego włoskiego miasteczka o skuteczny PR, to chyba mu się mimo wszystko udało.

Życzę Państwu powodzenia na występach Nowym Yorku. Szczęśliwej podróży i szczęśliwego powrotu.

Pozdrawiam słonecznie.

Ada
Avatar użytkownika
ada1972
 
Posty: 285
Dołączył(a): Śr, 29.02.2012 18:49
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: Konkurencyjna gwarancja nieśmiertelności-c.d.

Postprzez Krystyna Janda Wt, 27.03.2012 21:58

Serdecznie pozdrawiam. Burmistrzem musi być okropnie być. Nie mam kiedy się spakować.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja