Plany :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Plany :)

Postprzez Patrycja_Ptaszek Pt, 23.03.2012 23:30

Droga Pani Krystyno,
chciałam się jedynie podzielić moimi najbliższymi odwiedzinami...w naszym Teatrze.

Po kolei: Pod Mocnym Aniołem(mam nadzieję,że już we czwartek!)...no nie mogę się doczekać,ale tak ze zwielokrotnioną siłą,wielowymiarowo...nie sądziłam,że KTOŚ zaadaptuje jedną z moich najważniejszych książek...a,że zrobi to pani Magda(!!!) i jeszcze pan Zbyszek zagra-dla mnie to jest szczyt szczytów podekscytowania jeszcze przed zobaczeniem...
koncert Kasi Nosowskiej...kap,kap,kap będę kapała
zupełnie niespodziewanie dla mnie samej-setny weekend z r, z wielką przyejmnością!
moja droga b., po raz drugi, teraz na małej scenie, więc chyba bardziej intymnie będzie...
UCHO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! od stycznia odpoczywam od Tonki,i tęsknie za nią...
Pożegnanie z Wassą...byłam na premierze, będę na pogrzebie...nieugięty proces narodzin, przemijania i śmierci.

To na razie tyle. Pewnie się powtórzę,ale...w żadnym innym Teatrze nie czuję się - tak dobrze. Taka jakaś ważna. Taka potrzebna... Chociaż ostatnio,to właściwie nie bywam w innych, co chyba nie jest już dla nikogo dziwne...ale w jakimś metaforycznym sensie czuję się częścią tego wszystkiego. I te Teatry, Pani i Pani Córki to jest dla mnie coś najcenniejszego. Coś mojego...

Uściski ogromne
Patrycja

P.S. "Zapiski z Toskanii" koniecznie!!(Juliette Binoche obłędna) Niestety,tylko w dwóch kinach grają :(

Obrazek

Plakat mnie urzeka. Po obejrzeniu jeszcze bardziej.
Avatar użytkownika
Patrycja_Ptaszek
 
Posty: 69
Dołączył(a): N, 31.07.2011 10:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plany :)

Postprzez Krystyna Janda N, 25.03.2012 09:06

Pani Patrycjo, bardzo milo mi to czytać. Zapraszamy, zapraszamy serdecznie, będziemy sę starać. Ukłony już trochę na zapas . Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja