Zaproszenie na Festiwal "KULTURAlia"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Zaproszenie na Festiwal "KULTURAlia"

Postprzez jakub.sochacki Wt, 20.03.2012 08:42

Szanowna Pani,

W tej nietypowej (bo poprzez forum) formie, pragnę Panią serdecznie zaprosić w imieniu Małopolskiego Studenckiego Forum Business Centre Clubu oraz Porozumienia Samorządów Studenckich Uczelni Krakowa do udziału w tegorocznym Festiwalu Twórczości Studenckiej Miasta Krakowa "KULTURAlia"

Festiwal jest ogólnouczelnianą inicjatywą, która ma na celu wspierać młodych krakowskich artystów, nie tylko poprzez promocje ich twórczości, ale również poprzez szkolenia i ciekawe spotkania dające im bezcenną wiedzę przydatną na dalszych ścieżkach kariery.

Chcielibyśmy zorganizować spotkania z ludźmi ze świata szeroko pojętej kultury, którzy w swoich zajęciach odnieśli sukces, dzięki czemu teraz mogą podzielić się doświadczeniem i zainspirować młodych artystów. Pani jako artystka która osiągnęła sukces nie tylko jako wybitna aktorka, ale również założycielka teatru jest nieocenionym źródłem inspiracji dla młodych artystów.

Byłoby nam niezmiernie miło gdyby zechciała Pani wziąć udział w zorganizowanym przez nas spotkaniu w ramach "KULTURAliów". Tegoroczna edycja Festiwalu odbędzie się w Krakowie, w dniach 8-10 maja. Powodzenie naszego projektu zależy od takich ludzi jak Pani, dlatego zaszczytem dla nas będzie spotkanie Pani na tegorocznym Festiwalu.

Jeśli tylko przez chwilę przychylnie pomyśli Pani o naszym zaproszeniu, z przyjemnością prześlę wszelkie szczegóły Festiwalu.

Załączam wyrazy szacunku i z niecierpliwością czekam na odpowiedź,

Jakub Sochacki
Małopolskie Studenckie Forum
Business Centre Club

e-mail: j.sochacki[at]sfbcc.org.pl
www.msfbcc.pl
www.sfbcc.org.pl
Blog MSF BCC:
www.przedsiebiorczykrakow.pl
jakub.sochacki
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 20.03.2012 02:35

Re: Zaproszenie na Festiwal "KULTURAlia"

Postprzez Krystyna Janda Śr, 21.03.2012 23:30

Bardzo dziekuje za zaproszenie. Niestety 12 maja jest planowana nowej reżyserowanej przeze mnie sztuki w Och-teatrze. Pozdrowienia i powodzenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja