Krem, emocje.............normalne zycie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Krem, emocje.............normalne zycie

Postprzez tess Cz, 15.03.2012 23:52

Krem pewnie do niczego a do tego dopuszczony do produkcji bez badan klinicznych.
Reakcja alergiczna!??
Bardzo wspolczuje nie tylko P ale pewnie wielu Paniom ktore tu nie pisza.

Natomiast zgadzam sie ze tych badan klinicznych nie bylo!
Tego badania testy oddbywaja sie na ssakach ze zblizonym DNA do ludzkiego . Czuja bol fizyczny tak ja my i a do tego posiadaja podobne do nas emocje!
Zdjec tu nie zamieszcze bo nawet populus uwielbiajacy czytac tutaj czy poszukujacy taniej adrenaliny /typowa prasa ktorej narzuca sie tematy aby tylko ktos ja kupil/miala by odruch wymiotny.

Czyli jesli my kobiety mamy ta potrzebe 21 wieku aby ‘’zatrzymac czas” to robmy to na swoja odpowiedzialnosc!!!


OK P. Janda reklamuje krem. Robi to za kase. Dlaczego nie? Ma mame, dzieci i swoj dream - teatr. Jakos to trzeba finansowac.

Ile z Was pracuje i tak naprawde - nie przeklada ‘waznych lub NIE papierkow’, organizuje nie wazne sprawy, sprzedaje lub firmuje *shit* lub po prostu pracuje na pol gwizdka????
Ktos tu wczesniej pytal P. Jande: dlaczego Pani nie jest jak ta osoba z Czlowieka z marmury, Przesluchania itp


Dajcie jej zyc bo nie jest ‘’Boska’’ Pestka, biala bluzka’’ etc.

Mysle tez ze wszystko tu jest OK bo napewno ta strona internetowa ze wszystkimi ''oh and ah '' dodaje piszacym tutaj I Pani J - sily.

I to jest OK. Pamietajmy jednak : co innego film, kreacja teatralna, reklama i image.

A

PS. Jesli chodzi o takie przyziemne zycie:

Pani Jando, bylo to Pani decyzja aby dodac takze ‘’forum’’ - dostepne dla wszystkich’’ i sponsorowac ta czesc P blogu.
Dzieki Pani magnetyzmowi zdazyl sie tu takze / a nie gdzie inndziej/ watek Ness.
Jak najbardziej rozumiem ze nie ma sie Pani czasu tym zajmowac. Napisalam do aministratora proszac aby po prostu zamknac /nie ma wiecej dopisow/ ten temat I przeniesc do zapisanych na dole. Ta sa naprawde dwa klikniecia.
Nie odpisal.
Szkoda. Mimo ze nie bylo to teatrem, scenariuszem - dalo mnie i wielu /przypuszczam i mam nadzieje/
cos motywujacego i waznego aby zauwazyc.

Opps ......tu bylo o kremie!

Mysle , ze to co dzieje sie na dole’w dostepnym dla wszystkim forum’ jest bardziej przykre I deprymujace jesli chodzi o P. image niz krem ktory P. reklamuje..

Niech sobie kobietki mysla ze za 20..50..120 ..300 zl /chyba ze inflacja w Polsce/ kupia twarz z okladek, osobowosc P. Jandy i innych gwiazd.

Nie wiem co jest wazne co nie ale jesli Pani pojecie demokratycznosci /gdzies tam P. cytowali/ polega na tym ze trzeba sie takze godzic nawet z patolagia to sie bardzo P. myli.


PS WIEM :shock: : wiele bledow ortograficznych i gramatycznych ale naprawde nie mam dzisiaj czasu aby to wszystko sprawdzic. :oops: PRZEPRASZAM :!:
tess
 
Posty: 72
Dołączył(a): Pt, 16.12.2011 18:41

Re: Krem, emocje.............normalne zycie

Postprzez Krystyna Janda So, 17.03.2012 11:43

Dziękuję. Wysyłam Pani uwagę w sprawie NESS do administratora z mojej poczty, może zareaguje szybciej. Pozdrawiam serdecznie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja