SORAYA - reklamacja

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

SORAYA - reklamacja

Postprzez Beata Śr, 14.03.2012 08:24

Witam Pani Krystyno! Żeby nie zabierać Pani zbyt wiele czasu, przejdę od razu do sedna sprawy, którą jestem zmuszona Pani naświetlić. Moje młodzieńcze lata - mam w tej chwili prawie 50, upłynęły pod hasłem stanu wojennego, "Człowieka z marmuru i żelaza" - wizerunek Pani, dostojny i wiarygodny był zawsze ukojeniem dla mnie wśród tłumu kolorowych ptaków - aktorów wyzierających z każdej strony pism dla "bab". Traktując Panią z całym szacunkiem, jako osobę wiarygodną, prawdziwą, zawiodłam się srodze, na produkcie, który Pani reklamuje Art&Diamonds 50+. Po użyciu tego produktu na ponad tydzień zostałam wyłączona z normalnego życia. Moja twarz, szyja i dekolt, pokryły się czerwoną skorupą, na której powykwitały bąble, a spod nich zaczął sączyć się przezroczysty płyn. Cała powierzchnia, którą wcześniej pokryłam kremem Art&Diamonds 50+ spuchła tak, że miałam wrażenie iż skóra za chwilę popęka. Zwróciłam się z reklamacją do Firmy SORAYA, ale rozmowy idą bardzo opieszale ( wypadek z kremem zdarzył się w październiku 2011 r.). Przeszłam również badania (testy płatkowe), które poświadczyły, że niektóre składniki kremu uczulają i to bardzo. Pragnę wyrazić swój niesmak, ponieważ właśnie dziś kupiłam gazetę inStyle 03/2012, w której ponownie znalazłam Pani wizerunek, przy reklamie kremu Art&Diamonds 50+. Uważam, że jest to produkt niebezpieczny i dla takiej osoby jaką Pani jest, to dyshonor reklamować produkt tak niepełnowartościowy. Jednocześnie informuję, że jestem skłonna podać do Sądu Firmę Soraya, w kwestii zadośćuczynienia za doznany ból i niemożność wypełniania moich obowiązków służbowych w należyty sposób w czasie uczulenia kremem.
Z poważaniem Beata Sokołowska - Kosik
PS. Dysponuję dokumentacją fotograficzną mojego wyglądu po zastosowaniu kremu, który Pani firmuje swoją osobą.
Beata
 
Posty: 3
Dołączył(a): Śr, 14.03.2012 07:54

Re: SORAYA - reklamacja

Postprzez Krystyna Janda So, 17.03.2012 10:57

Szanowna Pani, bardzo mi przykro, ja używam tego kremu od ponad roku i mam się bardzo dobrze. co więcej cały nasz teatr używa od ponad roku wszystkich kosmetyków SORAYA od toników śmietanek przez kremy podkłady itd, niektóre aktorki wolą co prawda swoje kosmetyki, ale inne używają produktów naszego sponsora, sponsora teatrów i bardzo sobie to chwalą. No cóż , mnie szkodzi szampan i to poważnie, jestem po małym nawet łyku ciężko chora i muszę brać leki n żołądek, pomijając to że mam od razu rumień na twarzy . Pozdrawiam Panią serdecznie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja