Tak

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Tak

Postprzez tess Pt, 09.03.2012 11:49

Bravo P. Stello.

Wreszcie ktos tutaj zareagowal. Przeczytalam tak wyrywkowo ‘’Pokonalam raka’’.
Ciezko sie to czytalo bo P. Agnieszka byla wspaniala osoba. Jej mlodosc, cieplo , wrazliwosc i heroism zapieral dech. Przypuszczam ze jest inspiracja dla wielu ktorzy walcza z nowotworami. Bylo tu takze obok tragizmu bardzo duzo rzeczy pozytywnych : ludzie ktorzy ja wspierali, moment kiedy wszyscy powtarzali
Jestem
Jestem,
Jestem
.....................Jestem
pozostanie w mojej pamieci do konca zycia. Reakcje ludzi ,spontaniczna chec oddania krwi pokazuje ze na tym okropnym swiecie jest jeszcze wiele fantastycznych osob.

Dlatego mysle ze ten watek mimo bolu Pani Agnieszki zostawil szalenie wielka nutke optymizmu.

No ale to jest 21 wiek i Internet - zaraz potem pojawia sie patologia /trole/ ktora niszczy wartosc tego co tu bylo.

Mysle ze bedzie sie tu trudno pozbyc trolostwa. Widac ze niektorzy opanowali doskonale sztuke trolowania. Maja zalozone tutaj kilka nikow /pewnie ukrywaja swoj IP adres/i wprowadzaja totalny haos.

Pani Jando moze poproscic ADMIN , aby zamknac ten watek /wymazac ostatni belkot ktory pojawil sie po smierci Ness i przeniesc go do dzialu zapisane na stale/ ? Zostanie cos co moze stac sie inspiracja i promyczkiem nadzieje ze ludzie sa jednak ‘’dobrzy’’ a trolostwo nie bedzie moglo dopisywac tam swoich wypocin.
tess
 
Posty: 72
Dołączył(a): Pt, 16.12.2011 18:41

Re: Tak

Postprzez Krystyna Janda Pt, 09.03.2012 19:44

I co aj mam zrobić? Albo ingerować generalnie, albo odpuścić. Naradzałam się z administratorem i odpuszczamy. Trudno. Ignorujcie te wylewy żółci, tych biednych. Pozdrowienia wysyłam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron