Dziennik

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dziennik

Postprzez Patrycja_Ptaszek Pn, 05.03.2012 23:56

Dobre smutne dni...strasznie mi się podoba to zdanie,już nie pierwszy raz je czytam w Dzienniku, ale chyba pierwszy jakoś głębiej nad nim myślę(pewnie przez porę dnia/nocy)...smutek może być dobry, ale może być też "żrący" czyli zły, bo wyniszcza i odbiera te dobre dni. Bardzo cienka granica, którą tak łatwo można przekroczyć, a wtedy to już smutne dni nie są dobre i nie mogą takie być.

Przez tę dwudniową żałobę Ucho dopiero za dwa miesiące :( ech,szkoda. No ale czekam oczywiście.
Patrycja

p.s. Świetny "Równy podział", moim zdaniem najlepszy ze wszystkich ostatnio puszczanych spektakli telewizyjnych. TAKA obsada i TAKI reżyser, sama przyjemność. Napisali, że główna rola KJ, a przecież tam króluje na pierwszym planie wspaniała Teresa Budzisz-Krzyżanowska! Co i tak nie zmienia faktu,że pięknie tam Pani wygląda,gra...jest. Frajdą jest oglądanie w jednym przedsięwzięciu dwóch tak mocnych aktorek. Wszystko wyważone.
Avatar użytkownika
Patrycja_Ptaszek
 
Posty: 69
Dołączył(a): N, 31.07.2011 10:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dziennik

Postprzez Krystyna Janda Wt, 06.03.2012 20:18

Serdeczności. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron