re: teatr..

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

re: teatr..

Postprzez Magnolia So, 03.03.2012 11:46

Droga Pani Krystyno,

Tak, do zobaczenia 10ego... Bardzo się cieszę na samą myśl... I zastanawiam się nad moją perełką
z "Białej Bluzki", nie ma takiej, bowiem cała "BB" to pełno perełek, każda osobnej wartości i odmiennym przesłaniu, innej emocji, perełki - utwory przez Panią śpiewane, słowa wypowiadane....

Ale zanim, już wczoraj rozpoczęłam mój marzec kulturalno-teatralny :)
Wczoraj bowiem miałam przyjemność zobaczyć (czego nie udało mi się wcześniej w Teatrze Polonia) spektakl pani Magdy Umer - "Zimy żal". Piosenki Kabaretu Starszych Panów w wykonaniu pani Magdy Umer, pana Zbigniewa Zamachowskiego oraz pana Piotra Machalicy, choć nieprezentowane na deskach teatralnych, zabrzmiały wyjątkowo pięknie...
Pamiętam, że te kilkanaście - 20-cia lat temu zachwycałam się kabaretami prezentowanymi wówczas w TV, te "dzisiejsze" to zupełnie nie dla mnie"....
I po wczorajszym wieczorze, chętnie bym jeszcze raz posłuchała tych "Piosenek..."
1. Jeśli byłaby Pani tak miła i przekazała Pani Magdzie moje gratulacje, podziękowania i ukłony za wczorajsze "Piosenki..." byłabym bardzo wdzięczna..
2. Czy byłaby szansa by "Zimy Żal" pojawiło się w repertuarze Teatru Polonia?

Mam nadzieje, problemy zdrowotne pani Marii to nic poważnego, w każdym razie, życzę wszystkiego dobrego..

Wygooglowałam sobie Merano - ach jak tam pięknie i uroczo! A może będzie Pani miała jakieś własne zdjęcia? Z przyjemnością bym zobaczyła...

Kłaniam się i biegnę szlifować mój angielski..
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: re: teatr..

Postprzez Krystyna Janda So, 03.03.2012 16:23

Marysia lepiej. " Zimy żal" teoretycznie jest w naszym repertuarze, tylko czekamy na terminy Szanownych Artystów. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron