Czas

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Czas

Postprzez Linka Pt, 24.02.2012 09:34

Czas biegnie tak szybko, dziś już znowu piątek…a przecież dopiero był… tamten .Jestem przerażona upływem czasu. Ale nie dlatego, że co oczywiste, się starzeję, ba, nawet mi z tym dobrze …ale dlatego, że ten czas tak ucieka, jak przez palce. A tyle jest to zrobienia , obejrzenia, przeczytania, tyle rozmów niedokończonych…. Wieczna gonitwa…..A potem Ktoś odchodzi na zawsze. Ktoś kto był ostoją, domem, pachniał ciastem i sokiem malinowym, opowiadał o czasach „przed moją erą”. Był zawsze. I już nie dokończę rozmowy, nie przytulę się, nie usłyszę tego głosu. A najtrudniej opowiedzieć o tym dziecku, które tak bardzo kochało i tęskni, wspomina. 14 stycznia odeszła Nasza Babunia….
Mam 34 lata i z przerażeniem stwierdziłam, że patrzę w tył…. bo to co było jest pewne , a to co przed nami… ? jeśli w ogóle jest….

Pani Krystyno, mimo złego, nastroju, fatalnej pogody…próbuję wykrzesać z siebie odrobinę optymizmu. Uśmiecham się do Pani i pozdrawiam. Muszę tak poukładać swoje sprawy, aby w końcu wybrać się do Polonii i zobaczyć Panią na żywo. Wierzę, że mi się to uda.
Już trochę lepiej...:)

Ewelina
Linka
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt, 08.03.2011 13:04

Re: Czas

Postprzez Krystyna Janda N, 26.02.2012 10:18

Wczoraj odeszła pani Ewa Starowiejska , i Ewa Kurkowska montażystka i przyjaciółka wielu filmów, zmontowała kilka moich teatrów Tv i " Pestkę"...nauczyła mnie wielu rzeczy a przede wszystkim ośmielała do nowych prac. ewa Starowiejska to legenda polskiej scenografii. I tak każdego dnia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja