Jak w Rodzinie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Jak w Rodzinie

Postprzez KaEf Cz, 23.02.2012 15:58

Przeczytałem Pani wpis o statystykach strony i postanowiłem napisać. Tak to prawda, dla Pani jest to dom od 10 lat, a dla nas czytelników, myślę, że również. Zawsze w chwilach porywu i zakrętów życiowych, odkąd pamiętam, ta strona i dziennik, nawet jeśli teraz krótszy i rzadki, były pewnego rodzaju kotwicą, która, może nawet wywoła to Pani uśmiech, dawała poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Kojarzy mi się to z ukojeniem po tylu niebezpiecznych i złowrogich, niszczących aurę spokoju informacjach, o których przecież słyszymy wszyscy i to każdego dnia w zatrważającej ilości.

Od tak długiego czasu mam poczucie, że tu w Internecie, jesteśmy wielką rodziną, i miło mi z taką świadomością:)

Życie zmienia się dziś bardzo szybko, szalenie, nie mamy czasu, albo bardzo mało, za mało na zastanowienie i spokojne pobycie ze sobą i myślami. Pani daje taką możliwość, choć przecież jest i Pani bardzo zapracowana, a i zawsze otrzymujemy wpisy, co bardzo podziwiam, bo aktywność tutaj także wymaga wysiłku. Miło jest mieć świadomość, że jest jeszcze takie miejsce, gdzie ludzie spotykają się, by wypocząć intelektualnie i pobiec dalej...
Bywam tu bardzo często, momentami i w porywach nawet kilka razy dziennie, na chwilę, by odetchnąć. I za taką możliwość dziękuję, życząc Pani siły na dalsze zmagania z rzeczywistością.

Zawsze zachwyca mnie Pani stwierdzenie, że na scenie czuje się Pani lepiej niż w życiu, wydaje mi się, że wielu ludzi czuje podobnie, u mnie przynajmniej tak jest, chyba nierzeczywistośc jest dla nas sprzyjająca bardziej niż realne życie, które staje się skrajnie nieprzystosowawcze i nienaturalne dla człowieka. Ciekawe, co będzie za 20 lub 30 lat, jacy będziemy, jaki będzie ten świat, bardzo mnie to ciekawi.

Pozdrawiam bardzo serdecznie,
Krystian
Avatar użytkownika
KaEf
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 19.04.2011 01:56

Re: Jak w Rodzinie

Postprzez Krystyna Janda Cz, 23.02.2012 23:47

Rzeczywiście i ja mam wrażenie ze przez ostanie lata świat zmienił się bardziej niż, przez poprzedzające je lata, jakoś wszystko przyśpieszyło i zaskakuje, oczywiście zmiana ustroju politycznego, dostęp do świata i wielość możliwości to zrobiły , a zmiany będą się mnożyć , przyśpieszać jeszcze bardziej, bo nie ma na szczęście innej możliwości...ja hamuję na siłę i świadomie, żeby nie było byle jak, ale też już czasem się poddaje ,a wtedy skręcam w swoje myśli, książki, internety ... Pozdrawiam. lubię to miejsce tutaj, jakoś wydaje mi się że nie ma wymuszenia i wszystko tu biegnie swoim naturalnym rytmem.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron